« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Batuhan Alex'i de kendine benzetti

Hafta sonu bir restoranda bir araya gelen Alex de Souza ile Batuhan Karadeniz birbiriyle çok iyi anlaştı!

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe kaptanı Alex de Souza, kendisine selam veren Beşiktaşlı Batuhan’ın elini öpüp alnına koyunca kahkahalar koptu. Sonrasındaki sohbette Alex “Büyük oyuncusun, seninle oynamak isterim” derken, Batugol ise “Beşiktaş’a gelirsen olur” yanıtını verdi.

Fenerbahçe Kaptanı Alex de Souza, Beşiktaş’ın golcü futbolcusu Batuhan Karadeniz’in elini öptü! İki oyuncu bir restoranda karşılaşırken, Sambacı’nın beklenmeyen anda yaptığı bu Türk usulü şaka etraftakilerin de kahkahalara boğulmasına neden oldu.

Batuhan, hafta sonu restoranda yan yana geldiği Alex’e selam verdi ve elini uzattı. 35 yaşındaki Brezilyalı yıldız ise muziplik yapıp 21 yaşındaki oyuncunun elini öptü ve alnına koydu... Alex’in bu hareketine hem Batuhan hem de çevredekiler kahkahalarla gülerken, iki futbolcu sonrasında kısa bir süre sohbet etti.

‘Çok iyi başladın’
Alex, Beşiktaş’ın son olarak Karabük ile oynadığı ve 3-0 kazandığı Süper Lig maçında iki asist yapan Batuhan’a övgü dolu sözler söyledi. Genç golcüye “Bu sezona çok iyi başladın. Sen çok büyük bir oyuncusun. Seninle aynı takımda oynamak isterim” derken, Batugol ise Sambacı’nın bu sözüne “Bir gün Beşiktaş’a gelirsen neden olmasın” şeklinde yanıt verdi.

Not: Fotoğraf temsilidir...


Bunları da Beğenebilirsiniz