MALATYA HABERLERİ

Battal Gazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan:

IHA
09 Ekim 2015 - 13:53Son Güncelleme : 09 Ekim 2015 - 13:54

BATTALGAZİ BELEDİYE BAŞKANI SELAHATTİN GÜRKAN, MİLLİ TÜRK TALEBE BİRLİĞİ'NDEKİ GENÇLERLER BİR ARAYA GELDİ.

IHA

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Milli Türk Talebe Birliği’nde gençlerle bir araya geldi. Başkan Gürkan, her zaman gençlerin yanında olacaklarını söyledi.
Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Malatya Şubesi’nde gençlerle kahvaltıda bir araya geldi. Burada konuşan MTTB Malatya Şube Başkanı Mehmet Sağdıç, gençlerle bir araya gelen Başkan Gürkan’a teşekkür etti. Sağdıç, “Ağustos ayında Konya kampımızda bizlere olan desteklerinden dolayı, bu kahvaltı programını düzenledik. Hem belediyecilik, hem kültürel anlamda gençlerle birlikte hareket ettikleri için teşekkür ediyoruz. Gençler olarak bizler de kendisine sürekli destek olacağımızı ifade etmek istiyorum. Yeni projelerde yine bir arada bulunmak istediğimizi belirtiyor, başkanımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu. Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’da, her zaman gençlerin yanında olacaklarını belirtti. Gürkan, “Tabi Milli Türk Talebe Birliği, milli mücadelemizi başlatan bir birliktir. Tarihindeki misyonu ve gelecekteki vizyonu aynı ölçü içerisinde, aynı değerleri manzumesi çerçevesinde yürümektedir. Gençlerimizin geleceğe daha güzel hazırlanması noktasında yerel yöneticiler olarak biz de gençlik hizmetlerine önem vermemiz gerekiyor. Gençlerimizin özellikle bu konudaki duyarlılığı bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Özellikle belediye olarak yapmış olduğumuz projeleri yakından takip etmiş olmaları takdire şayan. Gençlerimizle oturup sohbet ettiğimizde Yeşil Kuşak ile ilgili, hastane ile ilgili, hizmet belediyeciliği ile ilgili ve yeni projelerin üretilmesi ile ilgili göstermiş olduğu duyarlılıkları hakikaten bizleri memnun etmiştir. Ben kendilerine teşekkür ediyorum. Yaptığımız sohbette öğrencilerimizin geleceğe hazırlanması noktasında, öğrencilik süreçlerini çok iyi değerlendirmeleri noktasında, elimizden geldiği kadar fikir teatisinde bulunduk. Bu konudaki duyarlılık ve hassasiyeti de bizi memnun etti. Kendilerine okullarında, derslerinde başarılar diliyoruz. Gelecek hayatlarında mutlu ve mesut olmalarını temin ediyoruz" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden Battal Gazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan: hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 09 Ekim 2015 tarihinde saat 13 53’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Battal Gazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan: haberi güncellenecektir.

  MALATYA NAMAZ VAKİTLERİ
  16 Ağustos 2017, Çarşamba
  • İmsak
   03:47
  • Guneş
   05:35
  • Öğle
   12:42
  • İkindi
   16:28
  • Akşam
   19:28
  • Yatsı
   21:02
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı