BATMAN HABERLERİ

Batmanda yanan ambulans

AA / Muhyeddin Beyca
25.02.2016 - 13:44Son Güncelleme :

- Batman İl Sağlık Müdürü Bodakçi, 112 Acil Servis ambulansında çıkan yangının sebebinin araştırıldığını bildirdi.

Batmanda yanan ambulans
AA / Muhyeddin Beyca

BATMAN (AA) - Batman İl Sağlık Müdürü Dr.İhsan Bodakçi, 112 Acil Servis ambulansında çıkan yangının sebebinin araştırıldığını bildirdi.

Bodakçi, yaptığı açıklamada, olay hakkında tahkikatın devam ettiğini, 21.02.2016 tarihinde saat 22:48 sıralarında 19 Mayıs Mahallesi'nde bulunan 3 nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu önünde park halinde bulunan ambulansın bilinmeyen bir sebepten ötürü alev alıp yanmaya başladığını belirtti.

"Olayı bizzat kendim araştıracağım ve olası bir kundaklama yahut sabotaj veya idari bir aksaklıktan kaynaklı olduğunun tespiti halinde gereği yasal çerçevede takip edilecektir" diyen Bodakçı, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Olayı fark eden ekibimizin müdahalesi sayesinde yangın söndürülmüştür. Olay yerine gelen itfaiye ve emniyet ekipleri gerekli çalışmaları yapmıştır. Konu ile ilgili olarak resmi başvurumuzu yapmış bulunmaktayız. Olay da sağlıkçılarımızdan yahut vatandaşlarımızdan kimsenin yaralanmaması bizi sevindirmiştir. Ambulansımızda hafif orta düzeyde hasar gerçekleşmiştir. Hizmet bölgesine anında ambulans takviyesi yapılmıştır. Herhangi bir şekilde hiçbir vatandaşımız mağdur edilmemiştir. Ancak, ilk izlenimlerin olay yeri inceleme ekiplerinin tespitleri muhtemel elektrik aksamından kaynaklı olduğu yönündedir. Olay kesinlik kazandığı takdirde Batman Kamuoyuna batman basınımız aracılığıyla arz edilecektir."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Batman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Batman ilinden Batmanda yanan ambulans hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 13 44’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Batmanda yanan ambulans haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı