« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Batman'a müjde

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Milli Takımlar Teknik Direktörü Mustafa Denizli ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu turuna çıkan Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy, ‘‘Milli maçlardan birini Batman'a alacağız’’ dedi...

Helikopterle gittiler

Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'dan Batman'a milli maç sözü... Milli Takımlar Teknik Direktörü Mustafa Denizli, federayon üyeleri ve spor yazarları ile birlikte Doğu ve Güneydoğu Anadolu turuna çıkan Ulusoy, dün Diyarbakır'dan helikopterle geldiği Batman'da, TPAO Bölge Müdürü ve Batman Petrolspor kulübü Başkanı Talat Atalay'ı ziyaret etti.

Tesisler mükemmel

Beraberindekilerle birlikte Batman Petrolspor Kulübü'nün tesislerini gezen Ulusoy, burada yaptığı açıklamada, ‘‘Tesisleriniz mükemmel. Bu tesisleri yapanlara teşekkür ederim’’ dedi. Ulusoy, Futbol Federasyonu'nun bir yönetim kurulu toplantısını ve bir milli maçı Batman'a alacaklarını ifade ederek, şöyle konuştu:

Denizli rahatsızlandı

‘‘Batman'daki bu güzel tesisler, bölgede ender rastlananan bir tesis. Bu tesisleri gördükten sonra, önümüzdeki futbol takviminde yönetim kurulumuzun bir toplantısını ve bir milli maçımızı Batman'a alacağız.’’ Haluk Ulusoy ve beraberindekiler, daha sonra helikopterle Siirt'e geçerken, aşırı yorgunluk nedeniyle rahatsızlanan Denizli, Batman'da kaldı.


Bunları da Beğenebilirsiniz