BATMAN HABERLERİ

Batman Üniversitesi AB Hibe Programı Uygulamalı Proje Eğitimi Düzenledi

IHA
25.02.2015 - 11:53Son Güncelleme :

AVRUPA BİRLİĞİ TÜRKİYE DELEGASYONU UZMANLARINDAN CERAN ARSLAN OLCAY TARAFINDAN BATMAN ÜNİVERSİTESİNDE VERİLEN EĞİTİM 3 GÜN SÜRDÜ.

IHA

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Uzmanlarından Ceran Arslan Olcay tarafından Batman Üniversitesinde verilen eğitim 3 gün sürdü.
Batman Üniversitesi Proje Ofisi Koordinatörlüğü ve Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu arasında yapılan görüşmeler neticesinde akademisyenlerine yönelik 23-24-25 Şubat 2015 tarihlerinde Avrupa Birliği hibe programları uygulamalı proje eğitimi düzenlendi. Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu uzmanlarından Ceran Arslan Olcay tarafından Teknoloji Fakültesi’nde verilen eğitimler kapsamında; akademisyenlerin proje fikirlerini hayata geçirmeleri için gerekli bilgileri edinmelerini sağlanarak üniversite ve Batman’a çeşitli projelerle katkı sunmaları hedefleniyor. 3 günlük eğitim kapsamında üniversitenin farklı birimlerinde görev yapan 30 kişilik bir akademisyen grubu eğitimlere katıldı. Eğitim sonucunda katılımcılar; IPA, topluluk programlarıyla birlikte ‘Proje döngüsü nedir, mantıksal çerçeve nasıl hazırlanır ve bir proje fikri nasıl hayata geçirilir’ gibi konularda çalışmalar yürüttü.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Batman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Batman ilinden Batman Üniversitesi AB Hibe Programı Uygulamalı Proje Eğitimi Düzenledi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 11 53’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Batman Üniversitesi AB Hibe Programı Uygulamalı Proje Eğitimi Düzenledi haberi güncellenecektir.

BATMAN NAMAZ VAKİTLERİ

16 Aralık 2017, Cumartesi
 • İmsak
  05:34
 • Guneş
  07:18
 • Öğle
  12:22
 • İkindi
  14:51
 • Akşam
  17:06
 • Yatsı
  18:38
Sayfa Başı