İZMİR HABERLERİ

Batı Anadolu'dan genç beyinlere staj fırsatı

DHA
14.04.2016 - 12:17Son Güncelleme : 14.04.2016 - 12:18

Batı Anadolu'dan genç beyinlere staj fırsatı

DHA

Batı Anadolu Grubu, çalışkan, dinamik ve genç beyinlere, gelecekte kariyerlerine yön verecek deneyimleri sağlayarak iş hayatına hazırlamak üzere, her yıl yaz ve kış dönemlerinde staj olanağı sunuyor.

Hem lise hem de üniversite öğrencilerine yönelik staj programları bulunan Batı Anadolu Grubu'nda lise öğrencileri departmanların talepleri doğrultusunda; üniversite öğrencileri de kış ve yaz ayları olmak üzere iki dönem staj yapıyor.

Batı Anadolu Grubu'nun dinamik ve gelişen yapısını sahip olduğu insan kaynağı gücünden aldığını vurgulayan Batı Anadolu Grubu Genel Müdür Yardımcısı Feyyaz Ünal, “Batı Anadolu Grubu bünyesinde staj yapan öğrenciler o güne kadar okul hayatlarında edindikleri akademik bilgilerini pratiğe dönüştürme fırsatı yakalıyor. Ayrıca staj programlarımızı bir nevi potansiyel çalışanlarımıza ulaşma aracı olarak görüyoruz. Stajyerler firmamızı ve kültürünü tanıyarak ileride de bizimle çalışma şansına sahip oluyorlar. Lise stajyerleri daha çok Elektrik, Elektronik, Makine, Metal İşleri, Torna-Tesviye, Motor, Yapı, İnşaat Teknolojisi, Kimya Teknolojisi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Bilişim Teknolojileri, Halkla İlişkiler ve Bakım-Onarım bölümlerinden; üniversite stajyerleri de Makine, Elektrik-Elektronik, Kimya, Maden, Endüstri, İnşaat ve Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden tercih ediliyor" diye konuştu.

Batı Anadolu Grubu, yaz dönemi için Mart - Nisan aylarında, kış stajı için ise Haziran ayında başvuru alıyor. Yaz dönemi için staj yapmak isteyen adaylar başvurularını 29 Nisan 2016 tarihine kadar info@baticim.com.tr adresine yapabileceği bildirildi.

İZMİR (DHA)

foto

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Batı Anadolu'dan genç beyinlere staj fırsatı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 14 Nisan 2016 tarihinde saat 12 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Batı Anadolu'dan genç beyinlere staj fırsatı haberi güncellenecektir.

  İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ
  24 Eylül 2017, Pazar
  • İmsak
   05:16
  • Guneş
   06:53
  • Öğle
   13:14
  • İkindi
   16:39
  • Akşam
   19:14
  • Yatsı
   20:39
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı