"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Başrolde bir Türk markası

Tarhan Telli, aralarında Tuban Aksoy’un “Blue Devil” ve Onur Tahincioğlu’nun “Gun Shut” adlı motorlarının da bulunduğu 5 motosikleti Jason Statham, Dolph Lundgren, Wesley Snipes ve Randy Couture için filmdeki karakterlerine uygun olarak yeniden tasarladı.

TT Custom Choppers’ın sahibi Tarhan Telli’nin ünü Türkiye sınırlarını aştı. Telli, iş ve sanat dünyasından ünlü isimler için tasarladığı motosikletler arasından seçilen 5’ini Hollywood yapımı “The Expendables 3” (Cehennem Melekleri 3) filminde kullanılmak üzere Sofya’ya götürdü. Telli’ye, Sofya macerasında ekibinin ve benim dışımda “Bone” adlı motosikletin sahibi turizmci Güray Öngen, ünlü fotoğrafçı Koray Kasap ve ünlülerin dövmecisi Ateş Tor da eşlik etti.
Telli, sıcak ilişkiler kurduğu oyunculara Türkiye’den götürdüğü hediyeleri de verdi.
Mücevher tasarımcısı Sevan Bıçakçı’nın özel tasarımı yüzükler ve mikro art sanatçısı Hasan Kale’nin çizdiği minyatür İstanbul resimleri, ekibi sevindirdi.

Özgürlüğün peşinde

Rock’n Coke’un finalini dünyaca ünlü sanatçılar Jamiroquai ve The Prodigy yaptı. Teoman’ın da konser verdiği Rock’n Coke’u izlemeye gelenler arasında İzzet Özilhan ile eşi Yasemin Ergene de vardı. Konserde sık sık “yeniden burada olmak muhteşem” diyen Jamiraquai adıyla bilinen Jay Kay, 1,5 saatlik konserini, “Özgürlüğünüz için savaşın, doğrularınız için savaşın” sözleriyle noktaladı.

X