« Hürriyet.com.tr
MENÜ

BAŞLIYOORRRR

Avrupa basketbolunun en dev organizasyonu, "Potanın Şampiyonlar Ligi" bu akşam dev bir iş birliği ile start alıyor..

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Litvanya’nın Kaunas kentinde Zalgiris Kaunas ile CSKA Moskova takımları arasında yapılacak açılış maçıyla başlayacak olan 2011-2012 Euroleague organizasyonunda Hürriyet Gazetesi ile hurriyet.com.tr "Medya sponsoru" olarak sahnede yerini alacak..

17 Ekim’de start alıp, 11-13 Mayıs 2012’de İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenecek "Final-Four" ile noktalanacak olan Euroleague’de, maçların canlı yayınları, karşılaşmaların ardından antrenör ve oyuncu görüşleri, istatistiki bilgiler, gecenin en iyi 10 hareketi, haftanın yıldızı, haftanın karması, maç yorumları ve buna benzer yüzlerce haber, hurriyet.com.tr’nin özel olarak hazırladığı "Euroleague" sayfasında anı anına yer alacak..

 24 takımın 6’şarlı olarak 4 ayrı grupta mücadele edeceği bu seneki organizasyonda ülkemiz ilk kez 3 takım tarafından temsil edilecek..

Anadolu Efes, Fenerbahçe Ülker ve Galatasaray Medical Park’ın da önce gruplardan çıkma, daha sonra da İstanbul’a yapılacak Final-Four’a yükselme savaşı vereceği bu müthiş organizasyonun medya sponsoru olan Hürriyet Gazatesi ile hurriyet.com.tr’nin Euroleague organizasyonu ile yaptığı dev iş birliği, ülkemizdeki basketbol sevgisini bir kat daha artıracak..


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler