« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Basketbolun gelişimi için çalışacağız"

Ankara’da gerçekleştirilen TBF Olağan Genel Kurulu’nda 105 oy ile bir kez daha başkan seçilen Turgay Demirel, delegelere hitaben bir teşekkür konuşması yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Ankara'da gerçekleştirilen 6. Olağan Genel Kurul'da yapılan seçimde 105 oy alarak bir kez daha Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı seçilen Turgay Demirel, Divan Kurulu Başkanlığı ve delegelere hitaben yaptığı konuşmasında ekibe katılan yeni isimlerle birlikte basketbolun gelişimi için bir 4 sene daha çalışacaklarını söyledi.

Turgay Demirel'in yaptığı teşekkür konuşması şu şekilde,

“Beni dört sene daha bu göreve layık gördüğünüz için herkese teşekkür etmek istiyorum. Daha önce aktarmış olduğum hedefler doğrultusunda aramıza katılmış olan yeni isimlerle birlikte basketbolun gelişimi için çalışmaya devam edeceğiz. Ayrıca bu Genel Kurul’da bize demokratik bir ortam sağlamış olduğu için diğer adaya da teşekkür ediyorum. Basketbola yakışır bir Genel Kurul olduğu için gerçekten çok memnunum. Yeniden basketbolun kazandığını söyleyebilirim. Ayrıca son olarak salonda yer alan hanım delegelerimize de ayrıca bir teşekkür etmek istiyorum. Türkiye’deki kadın basketbolunun gelişimiyle birlikte önümüzdeki kurullarda hanım delegelerin de artacağına eminim”


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler