« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Basketbol treni Eskişehir'de

Basketbol Federasyonu'nca yarın düzenlenecek “Kadınlar All Star 2011” etkinliği için “Yükümüz Basketbol Rotamız Eskişehir” sloganıyla hazırlanan ve İstanbul'dan yola çıkan basketbol treni, Eskişehir'e geldi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Basketbol Federasyonu Kadın Basketbolundan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Jülide Sonat, eski kadın basketbolcular, ilk milli takım oyuncuları, All Star'da forma giyecek oyuncular ile kulüp temsilcilerinden oluşan davetli grubu Eskişehir Gar Binası'nda düzenlenen törenin ardından kalacakları otellere gittiler.

Sonat, burada düzenlediği basın toplantısında, Eskişehir'de bulunmaktan dolayı büyük heyecan duyduklarını kaydetti.
Eskişehir'in kendilerini sıcak karşıladığını ifade eden Sonat, şöyle konuştu:
“Kadın basketbolunun güzellikleriyle çok eğlenceli bir hafta sonu geçireceğimizi düşünüyorum. Kadın basketbolu genelde çok fazla ilgi görmez, ama bu bir kültür meselesidir. Burada da Eskişehir'in farklılığını görmüş olduk.”
Toplam 22 bin 800 metrekare kapalı alana, 5004 seyirci kapasitesine sahip AÜ BESYO Spor Salonu'nda, yarın düzenlenecek etkinlikte, yıldızlar karması özel gösteri maçı, Gripin konseri, Ayça Şen, Mustafa Özben, Face Team smaç şov, dans gösterileri, 3 sayı, yetenek ve seyirci yarışmaları gibi etkinlikler gerçekleştirilecek.

Bunları da Beğenebilirsiniz