« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Basketbol treni Eskişehir yolunda

Basketbol Federasyonu'nca yarın düzenlenecek “Kadınlar All Star 2011” etkinliği için “Yükümüz Basketbol Rotamız Eskişehir” sloganıyla hazırlanan basketbol treni, Haydarpaşa Garı'ndan Eskişehir'e hareket etti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Anadolu Üniversitesi (AÜ) İki Eylül Yerleşkesi'ndeki Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) Spor Salonu'nun açılışı kapsamında gerçekleşecek “Kadınlar All Star 2011” etkinliği için özel olarak hazırlanan basketbol treni, Haydarpaşa Garı'ndan saat 09.40'ta davetlileri ile birlikte yola çıktı.

Basketbol Federasyonu kadın basketbolundan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Jülide Sonat, eski kadın basketbolcular, ilk milli takım oyuncuları, All Star'da forma giyecek oyuncular, kulüp temsilcilerinden oluşan davetli grubunu taşıyan trenin Eskişehir'e vardığında basın toplantısı düzenleyeceklerini söyledi.

Toplam 22 bin 800 metrekare kapalı alana, 5004 seyirci kapasitesine sahip AÜ BESYO Spor Salonu'nda, yarın düzenlenecek etkinlikte, yıldızlar karması özel gösteri maçı, Gripin konseri, Ayça Şen, Mustafa Özben, Face Team smaç şov, dans gösterileri, 3 sayı, yetenek ve seyirci yarışmaları gibi etkinlikler gerçekleştirilecek.

Bunları da Beğenebilirsiniz