Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Başkent'teki kriz sona erdi

  Ercan ATA / ANKARA (DHA)
  05.11.2009 - 12:34 | Son Güncelleme:

  İlhan Cavcav'a yaptığı ziyaretler ve Gençlerbirliği'nin oyun sistemiyle ilgili yaptığı açıklamalar nedeniyle Gençlerbirliği Teknik Direktörü Thomas Doll'un sert tepkisine maruz kalan Hikmet Karaman, Doll ile aralarındaki sorunu çözdü.

  Gençlerbirliği Teknik Direktörü ile bir telefon görüşmesi yapan Karaman, çıkan dedikodularla ilgili Thomas Doll'a bilgi verdi. Karaman, yaptığı telefon görüşmesinin ardından basın mensuplarına açıklama yaptı.

  Doll ile çok medeni bir görüşme yaptıklarının altını çizen Ankaragücü teknik direktörü, "Ona gerçekleri anlattım. Cavcav'ın yanına üç ay önce transfer için gittiğini, burada da Cavcav'a 'Benim takımım küme düşme hattının biraz üstünde yer alır. Ama senin takımın bu kadroyla ilk 10 içinde kendine çok rahat yer bulur. Hatta çok iyi bir teknik adam getirdiniz' dedim" diye konuştu.

  Thomas Doll ise, Karaman'ın kendisini aramasının çok büyük nezaket olduğunu belirterek, konunun kendisi açısından kapandığını belirterek, Karaman'a teşekkür etti.

  Bu arada Hikmet Karaman, Bursaspor maçıyla ilgili Doll'a bilgi verdiğini de ifade etti, ancak daha sonra bunun şaka olduğunu sözlerine ekledi.

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı