ANKARA HABERLERİ

Başkentli tekstilcilerden Akgül'e ziyaret

DHA
29.03.2016 - 11:13Son Güncelleme :
DHA

ANKARA, (DHA)- MAMAK Belediye Başkanı Mesut Akgül'ü Ankara Tekstil Üreticileri Atölyeleri Derneği (ATÜAT) ziyaret etti. Dernek Başkanı Muttalip Aktaş ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı ziyarette Başkentli tekstilcilerin sorunları konuşuldu.
Mamak'ın sanayici ve işadamlarının tercihi haline geldiğini anlatan Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül: “Dernek çatısı altında bir araya gelen sanayici ve işadamlarımızın bizlere ilettikleri sorunlara elbette çözüm olmak isteriz. Altyapı çalışmaları devam eden organize sanayi bölgelerimize sanayici esnafımızı bir araya toplayarak onlara çok daha kaliteli hizmet ulaştırma gayreti içerisindeyiz. Özellikle tekstil sektörü binlerce kişinin istihdam edildiği bir sektör durumunda dolayısıyla bu sektörde çalışan işadamlarımıza, üreticilerimize yaşadıkları sorunların çözüm noktasında destek olmak gerekiyor" dedi.
ATÖLYELERİN BİR ARAYA TOPLANMASINI İSTİYORUZ
Dernek Başkanı Muttalip Aktaş'ta sektörün en büyük sorunlarından birinin kayıt dışı çalışan atölyeler olduğunu dile getirerek: “Özellikle büyük ve tanınmış markalara üretim yapan bu arkadaşlar Başkent'in çeşitli ilçelerine dağılmış durumda. Tekstilci kardeşlerimizi bir site altında toplanmasını istiyoruz" dedi.
FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Başkentli tekstilcilerden Akgül'e ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 11 13’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkentli tekstilcilerden Akgül'e ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı