KIRŞEHİR HABERLERİ

Başkent Platformu Uluslar Arası Sivil İnisiyatif Gazetesi Kırşehir Temsilciliğine Gamze Boynueğri Getirildi

IHA
18.08.2015 - 17:33Son Güncelleme :

Sivil İnisiyatif Gazetesi Kırşehir temsilciliğine Gamze Boynuegri getirildi.

IHA

Başkent Platformu Yönetim Kurulu Başkanı (Kırgızistan Fahri Konsolosu) Dr. Mustafa Kurt, tarafından Sivil İnisiyatif Gazetesi Kırşehir Temsilciliğine Gamze Boynueğri getirildi.
Boynueğri, “Sivil İnisiyatif Gazetesi Kırşehir Temsilcilik görevine başladım. Kırşehir’de yaşayan halkın sosyal, siyasi, ekonomik gelişmeleri Kırşehir’den değerlendireceğiz.” dedi.
İngilizce ve Rusça, yayın yapan gazetenin Kırşehir temsilcilik görevini almış olduğunu anlatan Şair-Yazar Gamze Boynueğri, Ankara’da gerçekleşen ziyaret ve temsilcilik almasını ise şöyle anlattı: “Ankara’da ziyaret ettiğim Kırgızistan Fahri Konsolosu Dr. Mustafa Kurt, ‘Türkiye genelinde teşkilatlanma ile sivil inisiyatifi oluşturduklarını’ söyledi. Uluslar arası kimlikte bizlerde Türkiye’nin gelişimi ve siyaseti noktasında kimsenin adamı olmadan faaliyet göstermekteyiz. Kırşehir’in sorunlarını anlatmak adına gazete temsilciliğini önemsemekteyim. Kırşehir’e de davet ettiğim gazete yöneticilerini de en kısa zamanda Ahiler diyarında ağırlamak istiyorum” diye konuştu.
Karşılıklı yapılan istişare de faaliyet raporu da alan Boynuegri’ye çalışmaları hakkında bilgi veren İnisitiyaf Gazetesi Baş Yazarı Dr. Mustafa Kurt, “İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın prensibi ile hareket etmekteyiz. Bütün dünya insanları için müteşekkil olmuş bir sivil toplum kuruluşu olmanın bilinç ve sorumluluğunu taşıyarak faaliyet gösteriyoruz. Mezhepsel ve siyasal güç ayrımı yapmaksızın dünya insanlarının tümünü kapsayan huzur, barış, refah ve çok yönlü çalışan bir STK olma yolunda gayretlerimiz var” ifadelerini kullandı.
Sivil İnisiyatif Gazetesi kurucusu Dr. Mustafa Kurt ve ekibinin yakın Kırşehir’e gelmesi de bekleniyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kırşehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kırşehir ilinden Başkent Platformu Uluslar Arası Sivil İnisiyatif Gazetesi Kırşehir Temsilciliğine Gamze Boynueğri Getirildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 18 Ağustos 2015 tarihinde saat 17 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkent Platformu Uluslar Arası Sivil İnisiyatif Gazetesi Kırşehir Temsilciliğine Gamze Boynueğri Getirildi haberi güncellenecektir.

KIRŞEHİR İLÇELERİ

KIRŞEHİR NAMAZ VAKİTLERİ

07 Aralık 2017, Perşembe
 • İmsak
  05:57
 • Guneş
  07:42
 • Öğle
  12:46
 • İkindi
  15:13
 • Akşam
  17:28
 • Yatsı
  19:02
Sayfa Başı