"Bülent Katarcı" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Bülent Katarcı" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Bülent Katarcı

Başkent Hastanesi atakta

İzmir Bostanlı’da hizmet veren Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Uygulama ve Araştırma Merkezi, hastalarına güler yüzlü sıcak bir kabul, temiz bir ortam ve süratli hizmet ağı ve en kaliteli sağlık hizmetini sunmak için var gücüyle çalışıyor.

Başkent Hastanesi atakta


Merkez Müdürü Prof. Dr. Namık Çevik, konuyla ilgili şunları söyledi:
“Türkiye’de sağlık sektöründe Kalite Sistem Belgesi’ni alan ilk kuruluşuz. 24 saat hizmet veren modern acil servisimiz ile sadece poliklinik ve yataklı tedavi hizmetlerinde değil, acil gelişen sağlık sorunlarınızda da siz değerli hastalarımızın hizmetindeyiz. 18 özel hasta odasından oluşan yataklı servisi ve iki modern ameliyathanesi ile cerrahi branşlardaki tüm ameliyatlar başarıyla gerçekleştirilmektedir” dedi. Odaların hastaların ve refakatçilerin rahatlığı düşünülerek tasarlandığını ifade eden Çevik, “Odalarımızda diyetisyen gözetiminde seçenekli yemek menüsü, televizyon, telefon, banyo, özel refakatçi yatağı gibi her türlü konfor sağlanmıştır. Hem yurt içi hem de yurt dışından gelen hastalarımızın cerrahi operasyonlarını gerçekleştiren hastanemiz özellikle ortopedi alanındaki diz ve kalça protezi ile artroskopi ameliyatları konusunda haklı bir üne sahiptir. Hastanemizde 70-80 yaş grubu hastalarda dahil olmak üzere yıllık ortalama 500 hasta protez ameliyatı olarak sağlığına kavuşmaktadır” diye konuştu.

Hemodiyalizde tecrübeli
İzmir’de 1994 yılından bu yana hemodiyaliz hizmeti veren en tecrübeli hastane olan Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi’nde hastaların her türlü konforunun sağlandığı ve enfeksiyon bulaşma riskinin kaldırıldığı odalarda, bireysel ve kulaklıklı TV sistemi ile hastaların seans esnasında keyifli zaman geçirmeleri sağlanıyor.

Başkent Hastanesi atakta

Uzman kadro
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi, iki deneyimli uzman doktor, yedi fizyoterapist, dört teknisyenden oluşan kadrosu, geniş tıbbi cihaz kapasitesi ve teknik donanımı ile hizmet vermektedir. Hastane ve poliklinik binasındaki ünitelerle aynı anda 20 hastanın tedavi olabileceği kapasiteye sahiptir.

Başkent Hastanesi atakta

X