Ege Haberleri

  Başkanlar Kurulu Kocaoğlu’na destek

  Hürriyet Haber
  05.05.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İZMİR’deki meslek odalarının başkanlarının oluşturduğu ‘Başkanlar Kurulu’ üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu ziyaret ederek, “Yanındayız” mesajı verdi.

  Ziyarete Ender Yorgancılar (Ege Bölgesi Sanayi Odası), Zekeriye Mutlu (İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği), Mustafa Türkmenoğlu (Ege İhracatçı Birlikleri), Ayhan Baran (zmir Sanayici ve İşadamları Derneği), Yılmaz Temizocak (Ege Ekonomisini Geliştirme Vakfı), Temel Aycan Şen (Ege Genç İşadamları Derneği), Hüseyin Porsuk (Batı Anadolu Sanayici ve İşadamları Federasyonu), Kemal Çolakoğlu (Ege Sanayici ve İşadaları Derneği Yüksek İstişare Kurulu), Oğuz Tatış (Ege Genç İşadamları Danışma Kurulu), Kemal Zorlu (Güçbirliği Holding).

  Gönülden kutlama

  Grup adına açıklama yapan Temizocak, “Başkanın morali fevkalade yerinde. Bizler de bütün kurumların başkanları olarak başkana sonsuz destek veriyoruz. Gözaltındaki arkadaşların da serbest bırakılacağına olan inancımız tamdır. Başkanımızı da hem dirayeti, hem uygulamaları, hem de sükuneti nedeniyle gönülden kutluyoruz” dedi.

  Kocaoğlu da bu sıkıntılı günlerinde kendisini yalnız bırakmadıkları için Başkanlar Kurulu üyelerine teşekkür etti.
  İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş ve Meclis Başkanı Selami Özpoyraz ile bir heyet da önceki gün Kocaoğlu’na ‘geçmiş olsun’ ziyaretinde bulundu. Demirtaş, “Ona güvenimizi tekrar ifade ettik ve ‘geçmiş olsun’ dedik. Umuyoruz ki adalet yerini bulacaktır. Bu konuda hiçbir endişemiz yok” şeklinde konuştu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı