« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Başkanlar da şaşırdı

Faruk Süren, "Hasan’ın ısındığını görünce ’Acaba kimin yerine girecek?’ diyerek birbirimize baktık. Tabelada Baros’un adını görünce hepimiz şaşırdık" derken Mehmet Cansun, "En etkili golcümüzün çıkarılması büyük hata" yorumunu yaptı.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

ANKARASPOR önünde son dakika golüyle 2 puan kaybedip şampiyonluk yarışına havlu atan G.Saray’da Bülent Korkmaz’ın Baros-Hasan Şaş değişikliği sorgulanıyor. Genç teknik adamın, 70. dakikada takımın en etkili gol silahını çıkarıp, maç ve idman eksiği bulunan Hasan Şaş’ı oyuna alması, karşılaşmayı tribünden izleyen sarı kırmızılı kulübün 4 başkanını bile şaşırttı.

Cezalı olan başkan Adnan Polat’a destek vermek için seyircisiz maçı özel tribünde yan yana izleyen eski başkanlar Faruk Süren, Alp Yalman ve Mehmet Cansun arasında bu değişiklik anında ve karşılaşma sonrası ilginç diyaloglar yaşandı.

Farik Süren, "Hasan’ın kulübeye çağrıldığını ve soyunduğunu gördük. Birbirimize bakıp, ’Acaba kimin yerine girecek?’ diyerek fikir yürütmeye çalıştık. Kimimiz ’Kewell’ dedi, kimimiz ’Nonda ya da Lincoln’ Hiçbirimizin aklına Baros gelmedi. Tabelada Baros adını görünce şaşırdık. Çünkü bu, sürpriz bir değişiklikti" dedi.

Baros çıkarılır mı?

Mehmet Cansun ise, Bülent Korkmaz’ın yaptığı bu sürpriz değişiklik ve yenilen son dakika golleriyle kaybedilen puanlar konusunda şu yorumu yaptı: "Hasan Şaş’ı en son Hamburg maçında izlemiştik. O günden bu yana 6-7 kilo vermiş. Hasan girdikten sonra da iyi işler yaptı. Onun oyuna girmesinde bir sakınca yok.

Ancak, Baros’un çıkarılması büyük hata. Çünkü o takımımızın ve bu ligin en etkili golcüsü. Bence asıl sorun burada. G.Saray takımı nasıl oluyor da hala son dakika gollerine engel olamıyor, anlamış değilim. UEFA’da da son dakika golüyle Hamburg’a final biletini sunduk. G.Saray’ın teknik heyeti neden gerekli tedbirleri alamıyor anlamıyorum ve buna kızıyorum."

DESTEK VERDİLER

G.Saray’ın eski başkanları Mehmet Cansun, Faruk Süren ve Alp Yalman cezası nedeniyle protokol tribününe giremeyen kulüp başkanı Adnan Polat’a destek verdiler. Dört başkan Ankaraspor maçını yan yana izledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler