« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Başkandan sus emri

Adnan Polat, teknik heyet ve futbolculara verdiği yemekte, "Sakin olun. Biz sizin hakkınızı kimseye yedirmeyeceğiz" mesajı verdi. İzin verilmeden konuşan oyunculara da ceza verileceği belirtildi.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME
ADNAN Polat ligde bitime 6 hafta kala, Florya’yı mesken tutarken, G.Saray’ın şampiyonluğa ulaşması konusunda da taviz vermiyor. Kaptan ve futbolcularla sürekli konuşan ve onları maçlara konsantre etmeye çalışan başkanın önceki akşam Harbiye’deki Borsa Restaurant’ta teknik heyet ve futbolculara verdiği yemekte ikinci bir emre kadar ’sus’ emri verdiği ortaya çıktı.

Hakkınızı yedirmeyiz

G.Saray Kulübü Başkanı’nın, son günlerde Futbol Federasyonu tarafından sarı kırmızılı oyunculara ve kulübe verilen cezalar sonrası takımın daha da fazla kenetlenmesi gerektiğini belirtip, futbolculara, ’Sakin olun. Biz sizin hakkınızı kimseye yedirmeyeceğiz. Futbolunuzu oynayıp, sahada mücadelenizi sonuna kadar verin’ mesajı verdiği kaydedildi.

Polat’ın demeç verme yasağından sonra futbolcuların, yalnızca kulübün resmi televizyonu GS TV’ye konuşabilecekleri, maç sonlarında ise sadece izin verilen iki futbolcunun açıklama yapabileceği kaydedildi. Bu kuralı son 6 haftada çiğneyen sarı kırmızılı futbolculara ise Adnan Polat’ın emriyle ağır para cezası uygulayacağı öğrenildi.

Üstünel sefere çıktı

Bu arada dün sabah futbol şube sorumlusu Haldun Üstünel yine Avrupa seferine çıktı. Genç yöneticinin ilk durağının İspanya olduğu belirtildi. G.Saraylı yöneticinin büyük aşama kaydettiği Leo Franco’ya gelen teklifler nedeniyle Arjantinli kaleciyle söz kesmek istediği, ardından transfer listesinde bulunan oyuncularla görüşme yapacağı kaydedildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz