« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Başkan'dan mesaj var

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı haftasonu deplasmanda oynayacakları Kayserispor maçının derbi niteliğinde olduğunu belirtti. Yazıcı, Sercan ve Volkan'la ilgili transfer haberleri için ise "Bunları konuşacak zaman değil" dedi.

EMRE KOŞAK - BURSA / DHA
SON GÜNCELLEME

Başkan İbrahim Yazıcı, yaptığı açıklamada Kayserispor maçının son derece çekişmeli geçeceğini vurguladı. Yazıcı, "Haftanın derbi maçı. Bugüne kadar derbi maçlarda hep belirli takımların ismi konuşulurdu. Bu hafta derbi, iki Anadolu kulübünün maçı olacak. Tabii ki buradan galibiyetle ayrılan zirve yarışında bir adım öne çıkabilir. Her iki takım da galibiyet için oynayacak" dedi.

"CEVAP VERİLECEK ZAMAN DEĞİL"

İbrahim Yazıcı, genç futbolcuları Sercan ve Volkan ile ilgili çıkan transfer haberlerini de değerlendirdi. Cevap verilecek zamanın olmadığını, bunun bir alışveriş olduğunu belirten Yazıcı, "Hoşumuza giden, bizim lehimize gelişen bir şey olursa, o zaman biz de konuşuruz. Şu an için bunları konuşmanın zamanı değil. Sercan'la ilgili çok şey konuşuldu, ama geçen sene biz satmadık. Özeti bu. Ben her zaman söylüyorum, şu anda da bu söz geçerli. Ceketim bile değerini bulsa satarım" diye konuştu.

"TEK BAŞIMA KARAR VERMEM"

Kendi kafasındaki bazı şeylerin oluşmadığını da kaydeden Yazıcı, "Kulübün menfaatleri her zaman ön planda. Biz bunu satıp yolumuza devam edeceğiz diye bir şey yok. Bursaspor zirve mücadelesi veren bir takım. Böyle bir durumda oyuncu satmayıp, takviye için adam bile alacağız. Bunların hepsi hesap işi. Teknik heyetle anlaşma işi. Bu işe hiç bir şekilde tek başıma karar vermem" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz