AFYONKARAHİSAR HABERLERİ

Başkana teşekkür ziyareti

DHA
30.04.2017 - 10:51Son Güncelleme :
DHA

 

Muzaffer NAL/ÇAY, (DHA) - AFYONKARAHİSAR'ın Çay İlçesi'nde iki ayrı okulun yöneticileri ve okul aile birliği üyeleri Belediye Başkanı Hüseyin Çağrı'ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

Çay Vali Ahmet Özyurt Ortaokul Müdürü Necati Taşpınar ve okul yönetimi ile Çay İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ekrem Doğan Eröztürk, idareciler ve okul aile birliği başkan ve yöneticileri Çay Belediye Başkanı Hüseyin Çağrı'yı makamında ziyaret etti. Okullarına yapmış olduğu yardım ve desteklerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulunduklarını belirten idareciler Başkan Çağrı'ya plaket verdi.

Başkan Çağrı, "Okullarımıza katkılarımız devam edecek. Eğitime her zaman önem verdik. Eğitim küçük yaşlarda başlar. Sağlıklı nesiller yetiştirmek için önceliğimizi çocuklarımızın eğitimine vermeliyiz. İyi bir yaşam sunmalıyız. Bu nedenle ilçemizdeki okullarımıza elimden gelen desteği sunmaya devam edeceğim" dedi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Afyonkarahisar haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Afyonkarahisar ilinden Başkana teşekkür ziyareti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Nisan 2017 tarihinde saat 10 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkana teşekkür ziyareti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı