« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Başkana sözümüz var

Kaptan öğle yemeğinde Adnan Polat’ın, Manisaspor maçı öncesi “Devreyi lider bitireceğiz” sözünü takım arkadaşlarına hatırlattı ve “Takım olarak kötüyüz. Bu sözü başkan da unutmadı” dedi.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

GALATASARAY’da söz sırası kaptan Arda Turan’a geldi. Başkan Adnan Polat’ın düşüşe el koyarak Florya’ya gidip, futbol komitesi idarecileri ve Arda ile görüşmesinin ardından genç yıldız da dün takım arkadaşları ile görüştü. Sarı kırmızılı oyuncular, Frank Rijkaard’ın öğleden sonra İstanbul’a gelmesi üzerine Florya’da 10.30 ve 18.00 olmak üzere dün konulan çift antrenman arasını Metin Oktay Tesisleri’nde geçirdi. Kaptan Arda’da sabah yapılan antrenman sonrası takım arkadaşlarıyla öğle yemeğinde bir araya gelerek Polat’ın, Manisaspor maçı öncesi “Devreyi lider bitireceğiz” sözünü takım arkadaşlarına hatırlattı ve “Takım olarak kötüyüz. Bu sözü başkanda unutmadı” deyip öz eleştiri de yaptı.
Kötü ve tutuk oynuyoruz
Genç futbolcunun öz eleştiri de yaparak, “Takım olarak ve bireysel olarak hepimiz kötü oynuyoruz. Artık bir çeki düzen vermeliyiz. Rakiplerimiz de kötü. Ancak bizi onların puan kazancı, ya da kaybından çok kendimize bakmamız gerekli. Çok kötü, tutuk futbol oynuyoruz. Ben, herkes sorumluluk almalı. Herkes fikrini söylemeli. Takım ruhunu sahaya yansıtmalıyız” ifadelerini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz