Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Başkan zirveden gülerek ayrıldı

Alper MERT
SON GÜNCELLEME
Özhan Canaydın, R.Sociedad maçı sonrası Florya'nın yolunu tutup, saat 01.00'de Fatih Terim ile biraraya geldi. Yüzü asık başkan, toplantıdan umutlu ayrıldı.

GEÇİRDİĞİ rahatsızlık sonrası Real Sociedad maçıyla ilk kez stada gelen G.Saray Başkanı Özhan Canaydın'ın karşılaşma sonrası yüzünden düşen bin, parçaydı. Canaydın, maçtan hemen sonra Florya'nın yolunu tuttu. Saatler 01.00'i gösterirken Fatih Terim ve Özhan Canaydın biraraya geldiler. Florya Metin Oktay Tesisleri'ne gelirken üzüntülü olan Canaydın, Terim ile yaptığı yarım saatlik görüşmenin ardından tesisleri gülerek terk etti. Terim ile durum değerlendirmesi yapan Canaydın'ın hüzünlü havasını dağıtan şu diyalog oldu:

Ortada sorun yok

Ö.Canaydın:
Ne olacak hocam?

F.Terim: Ortada sorun yok başkanım. Herşey normal gidiyor. Bu maçları iyi oynayarak kaybetmek tabi ki kötü, ama biz iyi yoldayız. Ortada moral bozacak birşey yok. Böyle oynarsak, içeride de, dışarıda da kazanırız. Moral bozup kendimizi kahredersek daha kötü günler yaşarız.

Ö.Canaydın:
Sana ve oyuncularına sonsuz destek hocam. Biz size güveniyoruz. Sen bana başarı sözü veriyorsan, ben de buna inanırım. Dediğini yapacağından şüphem yok. Bu işin sonunda hep birlikte sevineceğiz. Şampiyonlar Ligi'nin önemini siz bizden daha iyi biliyorsunuz.

Bunları da Beğenebilirsiniz