SAKARYA HABERLERİ

Başkan Zeki Toçoğlu Toplantılarına Devam Ediyor

IHA
21.10.2015 - 15:39Son Güncelleme :

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN ORMANPARK'TA DÜZENLEDİĞİ BULUŞMA

IHA

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, gerçekleştirilen özel programda şehir eşrafı ile bir araya geldi. Ormanpark’ta düzenlenen buluşmada Başkan Toçoğlu’nun yanı sıra, AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Adayı Ayhan Sefer Üstün de yer aldı. Görüşmede Başkan Toçoğlu, 1 Kasım seçimlerinde güçlü istikrarın devam etmesine vurdu yaptı.
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu yaptığı konuşmada, “1 Kasım seçimleri ülkemiz için çok önemli bir seçim olacak. Türkiye’nin daha çok gelişebilmesi ve şehrimizde yatırımlarımızın devam edebilmesi için güçlü bir iktidara ihtiyaç var. Yerel yönetimler olarak şehrimizde hizmetlerimizin devam edebilmesi için de 1 Kasım’da istikrarı desteklemeliyiz. Her zaman ifade ediyoruz; güçlü belediyeler güçlü hükümetler sayesinde olur. İnşallah 1 Kasım seçimlerinde tek başına iktidar olarak gerek merkezi yönetim gerek yerel yönetimler olarak hizmetlerimize devam edeceğiz” diye konuştu. Programın devamında söz alan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Sefer Üstün; “1 Kasım seçimleri parti meselesinden ziyade bir memleket meselesi haline geldi. Türkiye’de sorunların üzerine gidecek, karar verecek güçlü bir iktidar lazım. Güçlü bir iktidar olmadığı takdirde kaotik ortam ile ülkemizi istikrarsızlaştırmaya yönelik adımlar atılıyor. Bizim başka Türkiyemiz yok. Ülkemize milletimiz olarak birlik ve beraberlik içerisinde ülkemize sahip çıkmalıyız. 1 Kasım seçimlerinden sonra inşallah milletimizin desteği ile güçlü istikrarımız devam edecek” dedi. Üstün konuşmasının devamında, “Sakarya’da yerel yönetimler ve teşkilat olarak bir uyum yakaladık. Şehrimizde oluşan huzur ortamını devam ettirmemiz gerekiyor. Büyükşehir Belediyemiz önemli projeler gerçekleştirdi ve yapımı devam eden projeleri de var. Hükümetimizin Sakarya’da yatırımları bulunuyor. Kaynarca ve Karasu arasında Otomotiv İhtisas Endüstri Bölgesi yapılacak. Türkiye’nin endüstri ve otomobil alanında attığı önemli bir adım olacak bu. 3. Boğaz Köprüsü’nden gelen çevreyolu Camili bölgemizden geçecek. Sakaryamız önemli projeler ile kendini hissettirmeyi sürdürecek. AK Parti olarak 13 yıllık iktidar dönemimizde Sakarya’da birçok yatırımı hayata geçirdik. Karasu Limanı’nda çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah 6 ay içerisinde faaliyete geçecek. Projeyle Sakarya Türkiye’ye açılan pencere olacak. Bu kapsamda Sakarya ihracat sıralamasında daha da yükselecek. Sakarya altyapı yatırımları ile kendini hissettirdi. İnşallah 1 Kasım seçimlerinden sonra şehrimiz dinamik, kuvvetli ve katma değeri yükselen bir kent olmaya devam edecek. AK Parti iktidarı olarak sadece altyapı yatırımlarımızla kalmayacağız, 4 Ekim’de açıklanan seçim beyannamemizle millete dokunan vaatlerimiz var. Seçim beyannamemizde kadınlara, gençlere, emeklilere ve toplumun her kesimini ilgilendiren vaatler sunduk. Emeklilerimize yılda bin 200 TL’lik destek sağlayacağız. Asgari ücret bin 300 TL olacak. Çiftçilerimizin önünde en büyük sorun olan gübre ve yemde KDV’yi kaldıracağız. Gençlerimize girişimcilik anlamında destek sunacağız. 1 Kasım’dan sonra daha da gelişen bir Türkiye olacak. AK Parti olarak yaptıklarımızı yapacaklarımızın teminatıdır. Biz gökteki yıldızları vaat etmiyoruz. Milletimize yapabileceklerimizin sözlerini veriyoruz" ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sakarya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sakarya ilinden Başkan Zeki Toçoğlu Toplantılarına Devam Ediyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Ekim 2015 tarihinde saat 15 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Zeki Toçoğlu Toplantılarına Devam Ediyor haberi güncellenecektir.

SAKARYA NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:19
 • Guneş
  08:07
 • Öğle
  13:04
 • İkindi
  15:25
 • Akşam
  17:39
 • Yatsı
  19:16
Sayfa Başı