TEKİRDAĞ HABERLERİ

Başkan Yüksel, görme engelli Serkan'a saz hediye etti

DHA
29.03.2017 - 13:04Son Güncelleme :
DHA

 

Mehmet YİRUN/ERGENE(Tekirdağ),(DHA)-TEKIRDAĞ'ın Ergene İlçesi Belediye başkanı Rasim Yüksel, Ergene Belediyesi İmece Türk Halk Müziği Korosu'nun Aşık Veysel anısına düzenlendiği konserde sahne alan görme engelli Serkan Tekner'e verdiği sözü yerine getirerek, saz hediye etti.

Görme engelli Serkan Tekner'in sahne aldığı gecede duygusal anlar yaşadığını ifade eden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, "Çocuklar bizim umutlarımızdır. Onların umutlarını yaşatmak adına yapılan ufak bir hediye, geleceğe daha umutla bakmalarını sağlayacaktır. Ben o gece Serkan kardeşimizi dinleyince çok duygulandım ve kardeşimizin yeteneğinin takdir edilmesi, desteklenmesi gerektiğini düşündüm. Serkan Tekner kardeşimiz engellerin sevgiyle aşılacağının kanıtını oluşturdu. Engelleri sevgiyle aşacağımıza olan inancımızla çalışmalarımızı sürdürürken, Serkan Tekner kardeşimize sazını hediye ediyorum" dedi.

Yüksel'in verdiği hediyeden dolayı büyük mutluluk yaşadığını ifade eden Serkan Tekner, teşekkür etti.

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Başkan Yüksel, görme engelli Serkan'a saz hediye etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2017 tarihinde saat 13 04’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Yüksel, görme engelli Serkan'a saz hediye etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı