« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Başkan yok baskı da yok

Fenerbahçeliler, Antalya galibiyeti sonrası, bu sezon hiç olmadığı kadar mutluydu. Bunda Aziz Yıldırım’ın soyunma odasına gelmemesinin de payı vardı. Futbolcular, “Başkanımız iyi niyetli ama onu gördüğümüzde baskı hissediyoruz” diyor.

Ferudun NİĞDELİOĞLU
SON GÜNCELLEME
FENERBAHÇE sezonun ikinci yarısına 3 puan ile başladı. Futbol olarak çok da tatmin edici bir görüntü sergilememesine rağmen Antalyaspor önünde alınan galibiyet herkesin yüzünü güldürdü.

Karşılaşmanın bitiş düdüğüyle birlikte soyuma odasının yolunu ilk tutan isim Aykut Kocaman oldu. Belli ki stres dolu dakikaların bitmesi ve üç puanın alınması onu mutlu etmişti. Odanın kapısında oyuncularını bekleyen ve üç puanın sevincini dualar ile kutlayan Kocaman, futbolcularını da karşılayıp hepsini tek tek tebrik etti. Yerli ve yabancı oyuncuların birbirlerine sarılmış halini görünce Aykut Hoca’nın sevinci daha da arttı.

Otele de gelmedi

Oyuncular ise kamp yaptıkları otelde ve maçta bu kez Başkan Aziz Yıldırım’ın yanlarına gelmemesine çok sevinmişlerdi. İyi niyetli olmasına ve her zaman kendilerine destek vermesine rağmen başkanın maçlardan önce ve devre aralarında soyunma odasına gelmesinden dolayı üzerlerinde baskı hissettiklerini belirten oyuncular, “Bu gerginlik bizi olumsuz etkiliyordu. Bu kez ne kamp yaptığımız otelde ne de maç öncesi yanımıza gelmedi. Bu durum bizi rahatlattı. Birileri herhalde üzerimizde baskı oluştuğunu başkana söyledi” dediler.

Bunları da Beğenebilirsiniz