KOCAELİ HABERLERİ

Başkan Üzülmez’den Hastalara Ziyaret

IHA
26.10.2015 - 19:02Son Güncelleme :

KARTEPE BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN ÜZÜLMEZ KOÜ TIP FAKÜLTESİNDE YATAN KARTEPELİ HASTALARI ZİYARET ETTİ.

IHA

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, KOÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavileri süren Kartepeli hastaları ziyaret etti.
Başkan Üzülmez, Hastane Başhekimi Prof. Dr. Zafer Cantürk’ü hastane odasında ziyaret ederek Kartepelilerin hizmetine sunacakları ÜNİBEL sağlık hizmeti ile ilgili son durum hakkında görüş alış verişinde bulundu. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, KOÜ Tıp Fakültesi’nde tedavi gören Kartepelilerin sağlık durumları ile yakından ilgilendi. KOÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’ndeki ziyaretlerine Hastane Başhekimi Prof. Dr. Zafer Utkan’a gerçekleştirdiği nezaket ziyareti ile başlatan başkana, danışmanı Yrd. Doç. Dr. Levent Atalı da eşlik etti.
Başkan Üzülmez Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yatan ve tedavilerini sürdüren Kartepelileri de ziyaret ederek moral verdi. Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, hastane ziyaretinde hemşerilerinin sağlık durumu ile yakından ilgilendi ve hemşerilerine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
Hasta ve yakınları ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederken, moral veren ziyareti için başkana teşekkür ettiler.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kocaeli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kocaeli ilinden Başkan Üzülmez’den Hastalara Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 19 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Üzülmez’den Hastalara Ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı