ANTALYA HABERLERİ

Başkan Uysal'dan öğrencilere müzik aleti

DHA
29.03.2017 - 12:08Son Güncelleme :
DHA

 

ANTALYA, (DHA) - MURATPAŞA Belediye Başkanı Ümit Uysal, Eczacılar Ortaokulu'nda açılacak müzik sınıfı için okul yönetiminin istediği gitar ve kemanı Müdür Yardımcısı Ali Kemal Adak ve Müzik Öğretmeni Tülin Gök'e teslim etti.

Muratpaşa Belediyesi ve Adalya Vakfı'nın Batman'ın Cevizli Köyü'ndeki Cumhuriyet İlkokulu'na kadar uzanan müzik enstrümanları bağışı bu kez Antalya'nın Duacı Mahallesi'ndeki bir ortaokulunda gerçekleşti.

Turunç Masa'ya ulaşan Duacı Eczacılar Ortaokulu yönetimi, okullarında açılacak müzik sınıfı için Başkan Uysal'dan yardımcı olmasını istedi. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, okul yönetimiyle iletişime geçti ve ihtiyaç listesini okuldan aldı.

Okul yönetimin talep ettiği keman ve gitar Başkan Ümit Uysal'ın her Çarşamba belediye fuayesinde gerçekleştirdiği randevusuz görüşme saatlerinde Müdür Yardımcısı Ali Kemal Adak ve Müzik Öğretmeni Tülin Gök'e teslim edildi. Başkan Uysal, her çocuğun sanatın ve sporun bir dalıyla muhakkak uğraşması gerektiğini belirterek "Bunu her ortamda ifade ettiğimiz gibi çocukların ilgisini sanata ve spora yönlendirecek her çalışmaya, projeye de da destek oluyoruz" dedi.

FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Başkan Uysal'dan öğrencilere müzik aleti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2017 tarihinde saat 12 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Uysal'dan öğrencilere müzik aleti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı