ANTALYA HABERLERİ

Başkan Uysal servisçilerle buluştu

DHA
31.03.2017 - 12:15Son Güncelleme :
DHA

 

ANTALYA, (DHA) - MURATPAŞA Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Servisçiler Esnaf Odası Başkanı Süleyman Şahin ve yönetimi kurulunu ziyaret etti.

Oda yönetimiyle birlikte yenen öğle yemeğinde

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, servisçilerin yaşadığı sorunları dineledi. Servisçilerin yaşadıkları sorunlarının direkt çözüm adresinin yetki ve sorumluluklar çerçevesinde Muratpaşa Belediyesi olamadığını belirten Uysal, "Ancak şu gerçeğinin altını çizmek gerekiyor, 400'e yaklaşan okul ve Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı kurum, burada eğitim alan 90 bin civarında öğrenci, sayısız işyeri ve Lara bölgesinde yoğunlaşan 5 yıldızlı otelleri düşündüğümüz zaman servisçilerimizin çok büyük kısmı hizmeti Muratpaşa sınırları içinde veriyor. Bu durum da Muratpaşa Belediyesi'ne ayrı bir sorumluluk yüklüyor. Servisçilerimizin ve dolayısıyla hizmet verdiği Muratpaşa sakinlerinin güvenli ve konforlu cadde ve sokaklarda işlerine, okullarına gidip gelmeleri bizin için önemlidir" dedi.

Muratpaşa'da 2016 yılında, son 6 yılın rekorunu kırarak 123 bin 475 ton asfaltlama yaptıklarını aktaran Başkan Uysal, yeni yılda ise Yeşilbahçe Mahallesi'nde gerçekleştirdikleri çalışmanın ardından acil müdahale edilen noktalar dışında Şirinyalı Mahallesi'nde çalışmaları sürdürdüklerini aktardı. Başkan Uysal, “Şirinyalı'da yaklaşık 9 kilometre uzunluğundaki 12 cadde ve sokakta 16 bin 229 ton asfaltlama yapacağımız çalışmaya başladık" dedi.

FOTOĞRAFLI 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Başkan Uysal servisçilerle buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 12 15’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Uysal servisçilerle buluştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı