ANTALYA HABERLERİ

Başkan Tütüncü, iletişimcilerle buluştu

DHA
03.04.2018 - 12:22Son Güncelleme :
DHA

 

ANTALYA, (DHA) - AKDENİZ Üniversitesi (AÜ) İletişim Fakültesi'nin 'Yerel Yönetim ve Halkla İlişkiler' konulu konferansına konuşmacı olarak katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, gençlerin yerel yönetimler hakkındaki sorularını yanıtladı.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AÜ İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Ayhan ve çok sayıda bölüm öğrencisinin katıldığı 'Yerel Yönetim ve Halkla İlişkiler' konferansında, yerel yönetimlerden halkla ilişkilere, kentsel dönüşümden şehirleşmeye kadar birçok konu hakkında bilgi verdi. Öğrencilerle yerel yönetim konusunda fikir alışverişinde bulunan Başkan Tütüncü, zamanın büyük bölümünü öğrencilerin sorularına ayırdı.

BELEDİYE İMKANLARIYLA TANITIM FİLMİ

Belediye hizmetlerinin tanıtımı ve Kepezlilerle kurduğu diyalog konusundaki birikimlerini genç iletişimcilerle paylaşan Başkan Hakan Tütüncü'ye, öğrenciler, sosyal medyayı kullanımı, Kepez'in gelişim süreci, halkla ilişkiler konusunda sorular yöneltildi. Konferansın sonunda Kepez Belediyesi'nin imkanlarıyla çekilen Anadolu Oyuncak Müzesi'nin tanıtım filmi izlendi.

TÜTÜNCÜ İLE ÖĞRENCİLER RÖPORTAJ YAPTI

Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, tanıtım filmi ile ilgili öğrencilerin görüntü seçimi, ses ve kurgu konusundaki düşüncelerini dinledi. Konferansın ardından Prof. Dr. Ahmet Ayhan, Başkan Tütüncü'ye teşekkür plaketi takdim etti. Başkan Tütüncü, İletişim Fakültesi öğrencilerinin röportaj ve fotoğraf taleplerini de geri çevirmedi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Antalya haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Antalya haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Başkan Tütüncü, iletişimcilerle buluştu haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı