MERSİN HABERLERİ

Başkan Turgut, Gençlere Önem Veriyor

IHA
21.08.2015 - 09:26Son Güncelleme :

SİLİFKE BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA TURGUT GENÇLERİ ÖNEMSEDİKLERİNİ BELİRTTİ

IHA

Gezi ve incelemelerinde halkla ve gençlerle bir araya gelen Silifke Belediye Başkanı Mustafa Turgut, “Gençlerimize değer veriyor ve onların fikirlerini önemsiyoruz” dedi.
Gençlerle sohbet ederek, her fırsatta onlarla fikir alış verişinde bulunan Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, “Geleceğimizin teminatı olan sevgili gençlerimizin ve çocuklarımızın çok fazla sorumluluğu var. Silifke Belediyesi olarak her konuda gençlerimizin yanındayız. İlçemiz genç ve donanımlı bir nüfusa sahip olup bununla da gurur duyuyoruz.
Fakat ilk olarak kendinize hedefler belirleyeceksiniz. Bu hedeflerinize ulaşmak için dürüst bir şekilde çalışacaksınız. Derslerinize önem vermenin yanında yaşadığınız coğrafyayı ve dünyayı da yakından takip eden, sürekli okuyan, kendini geliştiren, önyargısız bireyler olmak için gayret göstereceksiniz. Sevgi, saygı ve dostluğu en üst düzeyde tutan ve geleceğe hep umutla bakan bir nesil yaratmak için hepimiz çok çalışmalıyız” diye konuştu.
Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut’un ilçeye kazandırdığı hizmetleri yakından takip ettiklerini ifade eden ve kendisine teşekkür eden gençler. “Silifke’nin yeni ve sosyal alandaki hizmetlere kavuşmasında emeğiniz çok büyük. Hepimiz görüyoruz ki ilçemizde gençlere ayrı bir önem veriyorsunuz. Bu da bizleri ve arkadaşlarımızı çok mutlu ediyor. Gençlere yönelik hazırlamış olduğunuz projelerle bizlerin önünü açmanız, sosyal ve kültürel etkinliklere önem vermeniz, bizler için ayrı bir önem taşıyor” diye konuştular.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden Başkan Turgut, Gençlere Önem Veriyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Ağustos 2015 tarihinde saat 09 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Turgut, Gençlere Önem Veriyor haberi güncellenecektir.

İSTANBUL NAMAZ VAKİTLERİ

10 Aralık 2017, Pazar
 • İmsak
  06:22
 • Guneş
  08:11
 • Öğle
  13:08
 • İkindi
  15:29
 • Akşam
  17:44
 • Yatsı
  19:20
Sayfa Başı