MANİSA HABERLERİ

Başkan Tosun şehircilik teknolojilerini inceledi

DHA
28.03.2017 - 10:32Son Güncelleme :
DHA

ANTALYA'da düzenlenen 7'nci City Expo Fuarı'na katılan MHP'li Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, belediyelerin kullandığı en yeni teknolojik malzeme ve ekipmanları yerinde inceleyerek bilgi aldı.
MHP'li Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, belediyeler için hazırlanmış projeleri ve belediyelerin sahada kullanmaları için özel olarak dizayn edilen ekipmanların yer aldığı 7. Antalya City Expo Fuarı'nda incelemelerde bulundu. Çok sayıda belediye başkanının katılımıyla düzenlenen fuara yerli ve yabancı yerel yöneticiler de katıldı. Manisa Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Faik Şentürk ve Kula Belediye Meclis Üyesi Nafiz Aydın ile birlikte fuarı gezen Başkan Tosun, Kula Belediyesi'nde kullanılmak üzere, şehircilik teknolojilerini kapsayan birbirinden yeni ürünlerin yer aldığı planları inceledi. Başkan Hüseyin Tosun, teknoloji değiştikçe şehircilik kavramının da geliştiğini belirterek, "Kula Belediyesi tarihi kimliğiyle yaşasa da artık gençler modern yaşama adapte oluyor. Kula'nın öz evlatlarının Kula'dan kopmaması ve daha yaşanılabilir bir Kula için biz de kollarımızı sıvadık. Bu fuarlar belediyeciliğin gelişmesi ve teknolojiyi takip etmemiz açısından kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. İnşallah belediyemizin ihtiyaç duyduğu bu gelişmeleri imkanlarımız ölçüsünde ilçemize adapte ederek daha yaşanılır bir Kula inşa edeceğiz" dedi.

Hikmet SEPET / KULA (Manisa), (DHA)
FOTOĞRAF

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Başkan Tosun şehircilik teknolojilerini inceledi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2017 tarihinde saat 10 32’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Tosun şehircilik teknolojilerini inceledi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı