SAKARYA HABERLERİ

Başkan Toçoğlu AK Parti İl Yönetim Kurulu Toplantısına Katıldı

IHA
29.09.2015 - 12:59Son Güncelleme :

BAŞKAN ZEKİ TOÇOĞLU AK PARTİ İL YÖNETİM KURULU TOPLANTISINA KATILDI.

IHA

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti İl Yönetim Kurulu Toplantısı’nda partililer ile bir araya geldi. İl Başkanlığı’nda gerçekleştirilen buluşmada Başkan Toçoğlu, İl Başkanı Fevzi Kılıç’tan teşkilat çalışmaları ile ilgili bilgiler aldı. AK Parti İl Yönetim Kurulu üyelerinin sorularını da cevaplandıran Toçoğlu, 1 Kasım sürecinde tüm aktörlerin sahada olacağının altını çizdi, büyük fotoğrafa odaklandıklarını söyledi.
Başkan Zeki Toçoğlu yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz Haziran ayında beraberce bir süreç yaşadık. Hamdolsun Sakarya’da teşkilatlarımız ile yaptığımız çalışmalar sonucunda başarılı bir dönem geçirdik. Ben Sakarya’da ki seçim sonuçlarının önemli bir başarı olduğunu her zaman söylüyorum. Türkiye’de partimiz birçok şehirde oy kaybına uğrarken, biz hem milletvekili sayımızı hem de oy oranımızı koruduk. Ancak yüzde 41 oy almamıza rağmen seçim sisteminden dolayı tek başına iktidar olamadık. Bu süreçte artık mevcudu korumak değil, mevcudun üzerine çıkmak için beraberce çalışmalıyız” ifadelerini kullandı.
Toçoğlu konuşmasının devamında, “Şehrimizde başarılı bir oy oranına sahip olabiliriz ancak ülke geneline de katkı sağlamak açısından daha fazla çalışarak oyumuzu yüzde 60’ların üzerine çekmek durumundayız. Bunu Sakarya’da yapabiliriz. 7 Haziran seçimleri öncesinde arazideki arkadaşlarımızın karşılaştıkları talepler: su ve yol konusundaydı. Geçen zamanda bu başlıklarda önemli çalışmalarımız oldu. Hem önemli işler yaptık hem de önümüze huzurla bakabiliyoruz. İnşallah daha birçok işi de beraberce gerçekleştireceğiz. Üzerinde durmamız gereken en önemli konu motivasyondur. Hep birlikte bu seçimlere motive olmamız gerekiyor. Eğer bu parti iktidar olmazsa ne belediyeler, ne teşkilatlar herhangi bir önem taşımaz. Bizi iktidardan edecek bir tablo ile karşılaştığımız zaman ne hizmet açısından ne de bu ülkeye kazandırdıklarımız açısından olumlu bir tablodan bahsedebiliriz. Büyükşehir Belediyesi olarak hem 7 Haziran seçimlerinde hem de 1 Kasım seçimlerinde il başkanlığımızın yanında olduk. İnşallah hep birlikte başarılı sonuçlar elde ederek Ankara’ya güçlü bir destek vereceğimizi düşünüyorum. İlçe başkanlarımız ile bir toplantı yaptık. Belediye Başkanlarımız ile de bir araya geleceğiz. Belediyelerimiz her zaman olduğu gibi bu sürecin bilfiil içerisinde olacak. Milletvekili adaylarımızla birlikte hareket edeceğiz. Yol haritamız oluşturuldu. Bu kararlı çalışmaların ülkemiz geleceğine ve 2019’a da yansıyacağının bilincindeyiz. Menfi değil, dava şuuruyla ak kadrolar olarak sahada olacağız. Hedeflediğimiz oy oranını elde edeceğiz. Allah hepimizin yardımcısı olsun” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sakarya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sakarya ilinden Başkan Toçoğlu AK Parti İl Yönetim Kurulu Toplantısına Katıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Eylül 2015 tarihinde saat 12 59’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Toçoğlu AK Parti İl Yönetim Kurulu Toplantısına Katıldı haberi güncellenecektir.

SAKARYA NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:19
 • Guneş
  08:07
 • Öğle
  13:04
 • İkindi
  15:25
 • Akşam
  17:39
 • Yatsı
  19:16
Sayfa Başı