ANKARA HABERLERİ

Başkan Tiryaki Doktora Diplomasını Aldı

IHA
09.10.2015 - 09:44Son Güncelleme :

ANKARA ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ TAŞINMAZ GELİŞTİRME ANA BİLİM DALI'NDA “DOKTORA” PROGRAMINI BAŞARIYLA BİTİREN ALTINDAĞ BELEDİYE BAŞKANI VEYSEL TİRYAKİ, DİPLOMASININ ASLINI ALDI.

IHA

Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Taşınmaz Geliştirme Ana Bilim Dalı’nda “Doktora” programını başarıyla bitiren Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, diplomasının aslını aldı.
2011 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi Ana Bilim Dalı’nda “Master” programını tamamlayan Başkan Tiryaki, şimdi de "Doktora" programını başarıyla bitirdi.
Ağustos ayında Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü’nde gerçekleştirilen törende, son sunumunu gerçekleştiren Başkan Tiryaki, enstitü kurulu önünde doktora yemini etmişti.
Şimdi de diplomasının orjinalini Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş’in elinden alan Başkan Tiryaki, doktora derslerinin belediyecilik anlamında kendisine çok faydası olduğunu belirtti. Veysel Tiryaki, “Kentsel Sit Alanlarında Koruma Çalışmalarının Finansal, Yasal ve Yönetsel Boyutları ile Değerlendirilmesi: Ankara İli, Altındağ İlçesi, Hacettepe ve Sakarya Mahalleleri Örneği” başlıklı tezinin, bu alanda çalışma yapacaklara yol gösterici olmasını da temenni etti.
PROF. DR. ERKAN İBİŞ: "VEYSEL TİRYAKİ, DOKTORA DERECESİNİ BİLEĞİNİN HAKKIYLA ALDI"
Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş ise, Başkan Tiryaki’nin bu unvanı bileğinin hakkı ile aldığını, bu unvanla artık belediye başkanı kimliğinin yanı sıra bir de akademisyen kimliği kazandığını belirtti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Başkan Tiryaki Doktora Diplomasını Aldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 09 Ekim 2015 tarihinde saat 09 44’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Tiryaki Doktora Diplomasını Aldı haberi güncellenecektir.

ANKARA YOL DURUMU
Ankara1 DERECE
Yol durumu »
ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ
22 Kasım 2017, Çarşamba
 • İmsak
  05:50
 • Guneş
  07:34
 • Öğle
  12:46
 • İkindi
  15:19
 • Akşam
  17:36
 • Yatsı
  19:08
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı