Ege Haberleri

EGE

  Başkan tek tek geziyor

  Mehmet Akif AVŞAR / BAYINDIR (DHA)
  07 Ağustos 2014 - 01:01Son Güncelleme : 06 Ağustos 2014 - 16:05

  İZMİR'in Bayındır İlçesi'ndeki Kızılkeçili ve Lütuflar Mahallelerini dolaşan CHP'li Belediye Başkanı Ufuk Sesli, içme suyu kuyularının arttırılması için Büyükşehir Belediyesi ile irtibata geçeceklerini kaydetti.

  Bayındır Belediyesi Başkan Yardımcıları Ruhi Akşan, Z. Murat Çabuk, Hurşit Uslu ve İşletme Müdür Vekili Ferda Yiğit ile birlikte mahalleleri ziyaret eden CHP'li Bayındır Belediye Başkanı Ufuk Sesli, sorunları dinleyerek çözüm için not aldı. Kızılkeçili ve Lütuflar Mahallelerinde içme suyu kuyularının yetersiz olduğu ile ilgili sıkıntıları dinleyen Sesli, "Bu sıkıntıyı hemen İzmir Büyükşehir Belediyesi ile paylaşacağım. Başkan yardımcılarım ve ekibimle sizleri sık sık ziyaret edeceğiz. Sorunlarınıza çözüm bulmanın yollarını arıyoruz. Talebiniz doğrultusunda cuma günleri Bayındır pazarına ulaşımınızı kolaylaştırmak istiyoruz" dedi.

  Düğünlerin yapıldığı alanın üstünün kapatılması ile ilgili talepleri dinleyen Sesli, ulaşım yollarının genişletilmesi ve parke taşlarının döşenmesi için çalışma başlatacaklarını açıkladı. Özellikle boya badana işlemleri, su ve elektrik tesisatlarının düzenlenmesi konusunda acil olarak harekete geçeceklerini belirten Başkan Sesli, "Kızılkeçili Camisii bodrum katında, kirişlerin çürümesi nedeniyle yıpranan duvarlar güçlendirilecek. Bodrum katı temizlenecek. Bayındır'ın tüm noktalarına eşit hizmet politikası ile çalışmalara devam edeceğiz" diye konuştu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı