MERSİN HABERLERİ

Başkan sorun dinledi

DHA
29.03.2016 - 11:43Son Güncelleme :
DHA

MERSİN’in Silifke İlçesi’nde Belediye Başkanı  Mustafa Turgut, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi.
Belediye Başkanı Turgut, ilçenin turizm merkezi olan Atayurt Mahallesi’ni ziyaret etti. İşyerlerini ziyaret eden Turgut, hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talep ve sorularını dinledi. Silifke’nin gelişmesinde esnafların çok önemli rol oynadığını belirten Başkan Turgut, "Yaptığımız projelerle ilçemiz ve mahallelerimiz geleceğe koşuyor. Silifke’de değişimi ve dönüşümü gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Esnafımız bölgemizin yatırımcısıdır. Bölgemizin gelişmesi adına çok etkin rol oynar. Silifke o kadar hızlı değişiyor ve büyüyor ki buna hep birlikte şahit oluyoruz. Esnafımız, işverenimiz, yatırımcımız artık Silifke’mizi tercih ediyor. Yaptığımız hizmetleri esnafımızın vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Daha modern ve yaşanabilir bir şehirde yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket ederek, hizmetin en iyisine layık olan ilçemize hep birlikte katkı sunuyoruz " dedi.

Mehmet OKUR / SİLİFKE(Mersin), (DHA)
(29.03.2016),(FOTOĞRAFLI) 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden Başkan sorun dinledi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 11 43’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan sorun dinledi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı