HATAY HABERLERİ

Başkan Savaş: "Turizme katkı sağlamak için esnafımızın yanındayız"

DHA
28.03.2016 - 11:04Son Güncelleme :
DHA

Harbiye Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Mali Kongresi’ne katılan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, turizme katkı sağlamak için her zaman Harbiye esnafının yanında olacaklarını söyledi.
Kooperatif Başkanı Yunus Öztürk'ün ev sahipliğinde gerçekleşen kongreye, Başkan Savaş'ın yanı sıra, Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman, CHP Hatay İl Başkanı Mehmet Güzelmansur ve esnaf vatandaşlar katılım gösterdi. Kongrede konuşan Başkan Savaş, “Hatay’da gerçekleştirdiğimiz projelerin önemli bir kısmını Defne ilçesinde gerçekleştirdik. Defne turizm için çok önemli ve değerli bir bölgede yer alıyor. Turizme katkı sağlamak ve esnafımıza destek olmak için çalışmalara devam edeceğiz. Şoför esnafımız için de çalışmalarımız hızla devam ediyor" dedi.
ULAŞIM KONUSUNDAKİ PROJELER İSTİŞARE EDİLECEK
Yakın zamanda şoför vatandaşlarla bir araya gelerek projeler hakkında fikir alışverişinde bulunacaklarını kaydeden Başkan Savaş, "Az araba, az gider ve ortak kazanç için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Şelale heyelan bölgesi çalışmalarımız devam ederken Hidro Havuzu ve etrafındaki park için de en kısa zamanda çalışmalara başlayacağız. Ben başta Hatay Harbiye Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Yunus Öztürk ve mali kongreye katılan herkese teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Mehmet EZER / HATAY ,(DHA)

BK (OA) (28.2.2016 FOTOĞRAF)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hatay haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Hatay ilinden Başkan Savaş: "Turizme katkı sağlamak için esnafımızın yanındayız" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 11 04’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Savaş: "Turizme katkı sağlamak için esnafımızın yanındayız" haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı