BURSA HABERLERİ

Başkan Sargın’dan İznik’in En Küçük Hacısına Ziyaret

IHA
27.10.2015 - 13:47Son Güncelleme :

İZNİK BELEDİYE BAŞKANI OSMAN SARGIN, İLÇENİN EN KÜÇÜK HACISINI ZİYARET ETTİ.

IHA

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, ilçenin en küçük hacısını ziyaret etti.
Hacca gitmek için 9 yıldır bekleyen Çömez ailesi, bu sene kurada isimlerinin çıkmasıyla sevince boğuldu. Ramazan ve Gülfiye Çömez, 3 ay önce dünyaya gelen bebekleri Merve Erva Çömez’i de hacca götürmek için müftülüğe müracaat etti. Müftülükten gelen müjdeli haber üzerine baba Ramazan Çömez, bebeğine pasaport çıkartıp vize aldı. Minik Merve, 28 Ağustos tarihinde hacca giden kafilenin ilgi odağı oldu.
Belediye Başkan Osman Sargın, hacdan dönen Çömez ailesini evlerinde ziyaret etti. Küçük hacı Merve Erva Çömez’i kucağına alıp seven Başkan Sargın, "İlçemizin en küçük hacısını ziyaret ettik. Çömez ailesinin nezdinde bütün hacılarımızın ibadetlerinin kabul olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Merve Erva kızımızın da ailesine, milletimize ve ümmetimize hayırlı bir evlat olmasını diliyorum" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bursa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bursa ilinden Başkan Sargın’dan İznik’in En Küçük Hacısına Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 13 47’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Sargın’dan İznik’in En Küçük Hacısına Ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı