BALIKESİR HABERLERİ

Başkan Saka'dan turizm hedefi

DHA
31.03.2017 - 12:30Son Güncelleme :
DHA

EDREMİT'in tarihi birikimi ve coğrafi konumu itibariyle, sadece Balıkesir'in değil, Türkiye'nin ve hatta dünyanın sayılı kentlerinden birisi olduğunu vurgulayan CHP'li Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, iki yıl sonra ilçenin, bölge ekonomisi ve turizm geleceğinin önemli oyuncularından biri olacağını öne sürdü.
CHP'li Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, 30 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerin üçüncü yıldönümü nedeniyle yaptığı açıklamada Edremit'te büyük bir değişime imza atarak halkı sosyal demokrat belediyecilik ile tanıştırdıklarını ifade etti. Dürüst, adaletli ve şeffaf yönetimi kendilerine ilke edindiğini vurgulayan Saka, "Seçim kampanyasında sözünü verdiğimiz gibi satmadık ve sattırmadık. Her çalışmamızı bu prensip etrafında sürdürdük. Bu cennet topraklarda yaşayan siz kıymetli hemşehrilerimize en iyi hizmeti verebilmek adına her partiden meclis üyelerimiz ve belediyemizde görevli daire müdüründen temizlik işçisi emekçimize kadar bir ekip olduk, aile olduk. Çaktığımız bir tek çivinin dahi Edremitli'nin malı olduğunu unutmadık, har vurup harman savurmadık. Büyük bir borç yükü ile devraldığımız Edremit Belediyesi'nde bir yandan borçlarımızı öderken, diğer yandan halkımıza en iyi hizmeti vermek için büyük bir özveri gösterdik" dedi. 5 yıllık görev süresinin dolmasına 2 yıl kaldığını hatırlatan Başkan Saka, imkanları güçlü bir şekilde zorlayarak, Edremit'in çehresini değiştirecek projeleri sırasıyla hayata geçireceklerini ifade etti. Saka, "Edremitimiz 2 sene sonunda bölge ekonomisinin ve turizm geleceğinin önemli oyuncularından birisi haline gelmiş olacak. Var olan konumumuz, daha da yukarılara çıkacak. Seçim sürecinde sizlere verdiğimiz sözlerin hiçbirisini unutmadık. Verdiğimiz sözlerin hemen hepsini hayata geçirmek için önemli bir mesafe kat ettik. Samimi ve dürüst olunduğunda, halkı kandırmanın bir kazanç olmadığı bilindiğinde her şey oluyor" diye konuştu.

Fatih Emrah ERDOĞAN / EDREMİT (Balıkesir), (DHA)
FOTOĞRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Balıkesir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Balıkesir ilinden Başkan Saka'dan turizm hedefi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 12 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Saka'dan turizm hedefi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı