ÇORUM HABERLERİ

Başkan Şahiner’e Yol Teşekkürü

IHA
27.10.2015 - 15:40Son Güncelleme :

DENETİM KURULU BAŞKANI ALİ BALKU

IHA

Sungurlu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hacı Aslan Karatekin ve Denetim Kurulu Başkanı Ali Balku, İsmetpaşa Mahallesi Savak Sokak’ta yapılan yol çalışması nedeniyle Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e teşekkür etti.
Sungurlu Şoförler ve Otomobilciler Odası Denetim Kurulu Başkanı Ali Balku, "İnsanları sağlığında yaptığı işlerden dolayı onure etme gerektiği kanısındayım. Öldüğü zaman falanca adam çok iyiydi desende bir şey ifade etmiyor. Bu sebeple Savak Çeşmesinin olduğu yoldan bahsetmek istiyorum. Trafiğin rahatlaması için o yolun muhakkak yapılması gerekiyordu ve nihayet yapılıyor. Çünkü o yol Fevzi Paşa Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Gürpınar Mahallesi, Şekerpınar Mahallesi, Başpınar Mahallesi, Hacettepe mahallesini birleştiriyor. Şoför esnafı olarak inanıyoruz ki bu yol Sungurlu trafiğini de rahatlatacaktır. Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner’e, başkan yardımcılarımıza ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çorum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çorum ilinden Başkan Şahiner’e Yol Teşekkürü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 15 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Şahiner’e Yol Teşekkürü haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı