GeriFutbol Başkan Robinho'yu getirmeye gidiyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  10
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Başkan Robinho'yu getirmeye gidiyor

Başkan Robinho'yu getirmeye gidiyor
refid:15608943 ilişkili resim dosyası

Beşiktaş taraftarının büyük bir heyecanla transferini beklediği Brezilyalı yıldız ve kulübü Manchester City ile anlaşma sağlandı. Sponsor desteği bulunduğu an Robinho siyah beyazlı formayı sırtına geçirecek.

SEZONA Ricardo Quaresma ve Guti Hernandez gibi dünyaca ünlü iki starın transferiyle giren Beşiktaş, son bombayı patlatmak için geri sayıma başladı. “Yok artık Yıldırım Demirören” dedirtmeyi kafasına koyan Beşiktaş Başkanı, Brezilyalı Robinho’yu getirmek için yarın Londra’ya gidecek...
Anlaşma sağlandı ama
Adı, siyah beyazlı taraftarları son günlerde iyice heyecanlandıran sambacının transferini bitirmekte kararlı olan Yıldırım Demirören, Quaresma ve Guti’nin alınmasında büyük rol oynayan Serdal Adalı ile birlikte İngiltere’nin yolunu tutacak. Beşiktaş kongre üyesi Yalçın Sabancı’nın özel uçağını kiralayan ikili yarın sabah saat 07.00’de Londra’ya uçacak.
Dünyada büyük ses getirecek Robinho transferi için yoğun çaba harcadıklarını belirten Demirören’in yakın çevresine, “Hem kulübü Manchester City, hem de Robinho ile anlaştım. Sponsor desteğini sağladığımız an Brezilyalı yıldız Beşiktaş formasını sırtına geçirecek” dediği öğrenildi. Demirören, Schuster’in bu transfere isteksiz davranmasına rağmen taraftarların ısrarla takımda görmek istediği Robinho için son ana kadar temaslarını sürdürecek.
Maddi destek istedi
Bonservis sorunu çözülen Brezilyalı süperstarla da her konuda anlaşma sağlansa da Demirören’i düşündüren tek konu kulübü büyük bir ekonomik yükün altına sokacak olması. Bu tabloyu istemeyen Demirören o yüzden sponsor desteğine büyük önem veriyor. O yüzden camianın önde gelen isimleri Hüsnü Özyeğin, Tuncay Özilhan, Mehmet Kazancı ve Cemil Kazancı’dan maddi destek istendi. Bu pürüz ortadan kalktığında Beşiktaş taraftarının Robinho için geri sayımı da bitecek.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle