KONYA HABERLERİ

Başkan Özgüven Müteşebbislerle Bir Araya Geldi

IHA
21.08.2015 - 17:05Son Güncelleme :

KONYA'NIN EREĞLİ İLÇE BELEDİYE BAŞKANI ÖZKAN ÖZGÜVEN, ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ'NDEKİ YATIRIMLAR VE ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISINDA MÜTEŞEBBİSLERLE BİR ARAYA GELDİ.

IHA

Konya’nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Özkan Özgüven, Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yatırımlar ve çalışmaları değerlendirme toplantısında müteşebbislerle bir araya geldi.
1996 yılında kurulan Organize Sanayi Bölgesi’nin ihtiyaca cevap verememesinden dolayı 2. Organize Sanayi Bölgesini Ereğli’ye kazandırdıklarını kaydeden ve bölgede halen arsa satışı yanında, alt ve üst yapı çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Başkan Özkan Özgüven, yatırımcıların karşılaştığı sorunları çözüme kavuşturacaklarını kaydetti. Özgüven, şu an itibariyle elektrik hattı konusunda hiçbir sorun yaşanmadığını, yatırımcıların geçici bir süre yaşadıkları sorunların köklü çözümü noktasında yürüttükleri çalışmaların devam ettiğini vurguladı. Niğde, Aksaray ve Karaman üçgeninde Ereğli sanayisinin daralmasına rağmen kendi dinamikleri ile ayakta durduğunu ifade eden Özgüven, Ereğli Organize Sanayisi’nin başta fiziki durumu olmak üzere yenilenen kanalizasyon ağı ve alt yapı çalışmaları ile yatırımcıların katma değer oluşturmalarına yardımcı olduklarını belirtti. Başkan Özgüven, zaman zaman sıkıntılar yaşandığını ve bu sıkıntıların aşılmasında herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini kaydetti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden Başkan Özgüven Müteşebbislerle Bir Araya Geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Ağustos 2015 tarihinde saat 17 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Özgüven Müteşebbislerle Bir Araya Geldi haberi güncellenecektir.

KONYA NAMAZ VAKİTLERİ

12 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  06:06
 • Guneş
  07:49
 • Öğle
  12:54
 • İkindi
  15:24
 • Akşam
  17:39
 • Yatsı
  19:11
Sayfa Başı