« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Başkan Özgener'den, Altaylı futbolculara mesaj: liderlik istiyorum

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Sergilenen futbol ve bol gollü galibiyetlerin yeterli olmayacağını belirten Başkan Özgener, ‘‘Serinin devam etmesi çok güzel. Ama Altay’a liderlik yakışır’’ dedi.

RAKİPLERE GÖZDAĞI

Son 5 maçta 15 puan toplarken, 24 gol atarak şov yapan Altay, Play-Off yarışındaki rakiplerinin gözünü korkuturken, Başkan Mahmut Özgener, futbolculardan liderlik istedi. Sergilenen futbol ve bol gollü galibiyetlerin yeterli olmayacağını belirten Özgener, ‘‘Bu serinin devam etmesi çok güzel. Ama Altay hala lider değil. Bize liderlik yakışır’’ dedi.

İLGİNÇ TABLO

2.Lig'de ilginç bir tablo oluştuğunu hatırlatan Profesyonel Şube Başkanı Ahmet Taşpınar şöyle konuştu: ‘‘Altay 8 maçta 28 golle, Türkiye Ligleri'nin en çok gol atan takımı, ama grubunda üçüncü sırada. Isparta ise 8 maçta 8 gol attı ve liderliğini koruyor. Zirve yarışı veren takımlar arasında da kopma yok. Eskişehir'i yenip, diğer maçların skorlarını bekleyeceğiz.’’

ÖZKAN VE HAYDAR

Bir kaç maç kazandıkları için havaya girmeyeceklerini belirten Behiç Funda, ‘‘Bu ekibin çok şey yapacağından eminim. Kadromdan memnunum. Şu anda takviye düşünmüyorum. Ancak Play-Off'a zaten iki transfer yapmış gibi başlayacağız. Askerlik Yasası kesinleşince Özkan ve Haydar da aramıza katılacak. Transfer yapsam, bu ikili gibisini bulamam’’ diye konuştu.

ZARAR ETTİLER

İzmirspor derbisinin 1 milyar 150 milyon tutan hasılatının, 1 milyar 100 milyonluk bölümü Ankara'dan gelen hakem triosunun masraflarına gitti. Hasılat yetmeyince, personel giderleri için Altay'ın kasasından 500 milyon lira çıktı. İzmirspor galibiyetinin 300'er milyon liralık primleri, Eskişehir deplasmanından önce futbolculara dağıtılacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler