TOKAT HABERLERİ

Başkan Özcan, iki yılda 16 bin kişiyi misafir etti

DHA
31.03.2016 - 12:46Son Güncelleme :
DHA

TOKAT,(DHA)-TOKAT'ın Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, her Perşembe günleri gerçekleştirdiği halk günü toplantıları kapsamında iki yılda yaklaşık 16 bin Niksarlı ile birebir görüştü.

Başkan Özdilek Özcan, Perşembe günleri gerçekleştirdiği halk günü toplantılarını sürdürüyor. 30 Mart 2014 tarihinde Niksarlı vatandaşların takdiriyle Belediye Başkanlığı görevine seçilen Özdilek Özcan ilk olarak halk günü uygulamasını başlattı. Uygulamanın ikinci yılında Başkan Özcan yaklaşık 16 bin Niksarlı ile birebir görüştü. Vatandaşların fikrini gerek anket gerekse mektup gibi çeşitli iletişim araçlarıyla alarak katılımcı yönetim anlayışını benimseyen Başkan Özcan, düzenlediği halk günü ile binlerce insana ulaşıyor. Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Perşembe günü düzenlenen Halk Günü’nde vatandaşları makamında kabul ederek onların istek ve taleplerini dinliyor. Başkan Özcan, "Halk günlerinde vatandaşlarımızla buluşup onların her türlü istek ve taleplerini dinliyoruz. Göreve seçildiğimiz ilk günlerde böyle bir uygulamaya imza atmıştık. Bu sayede bugün itibariyle tam iki yılda yaklaşık 16 bin hemşehrimiz ile bir araya geldik. Elimizden geldiğince, istek ve taleplerini ileten insanlarımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımızdan gelen taleplere göre bir yandan sorunlara çözüm üretirken, diğer yandan da Niksarlıların bizlerle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da değerlendirme imkanı buluyoruz" dedi.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tokat haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tokat ilinden Başkan Özcan, iki yılda 16 bin kişiyi misafir etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 12 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Özcan, iki yılda 16 bin kişiyi misafir etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı