« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Başkan olsaydım Fransız getirirdim

G.Saraylı yönetici, ‘Ben Fransız ekolüyle çalışmak isterdim. Arkadaşlarım Hagi’de karar kıldı. Bana da hocamızı desteklemek düşer’ dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
G.SARAY Kulübü Asbaşkanı Turgay Kıran, dün düzenlediği basın toplantısında ilginç bir konuya temas etti. Başkan adayı olduğu süre içinde birçok hoca ile görüştüğünü anlatan Kıran, ‘Eğer ben başkan olsaydım, Fransız ekolüyle çalışmak isterdim. Arkadaşlarımız Hagi ile olmamız yönünde görüş belirtti, bana da bunu desteklemek düşer’ dedi.

Kıran, transferde sadece bonservisi elinde olan futbolcularla görüştüklerini ifade etti.

Ve şunları söyledi: ‘Kulüplere para verecek kadar zengin değiliz. 100. yıla yakışacak bir kadro kuracağız.’ Kıran, 100. yıl komitesi kurduklarını, bu komitenin içinde Ahmet San’ın yanı sıra Candan Erçetin gibi sanatçıların da yer aldığını belirterek, ‘Kutlamalarımız ekim ayında başlayacak ve 1,5 yıl sürecek’ dedi.

Hasan Şaş’da ödem teşHisi

BELÇİKA
ile yapılan milli maçta sakatlık geçiren G.Saraylı Hasan’ın MR’ı çekildi ve ödem tespit edildi.Galatasaray Kulübü Doktoru Serhan Kurtulmuş, Hasan’ın, Milli Takım’dan arka adalesinde sorunla döndüğünü belirterek, çekilen MR sonucu bu futbolcuda zorlanmaya bağlı ödem tespit edildiğini söyledi.

BERKANT KORKUTTU

G.SARAY,
İstanbulspor maçı hazırlıklarını dün sabah yaptığı çalışmayla sürdürdü. Teknik direktörHagi, futbolcularına orta ve şut çalışması yaptırdı. Ayağına aldığı darbe sonucu çalışmayı yarıda bırakan Berkant’ın önemli bir sakatlığı bulunmadığı belirtildi.Çalışmayı Ergun Gürsoy da izledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler