KAYSERİ HABERLERİ

Başkan Memduh Büyükkılıç;

IHA
19.10.2015 - 16:45Son Güncelleme :

MELİKGAZİ

IHA

Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, Kayseri 2. Kitap Fuarını gezerek yayın evleri sahiplerinden bilgiler aldı ve kitap fuarını gezen kitap okur sevenlerle buluşarak çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Yoğun Talep Bir Göstergedir…
Ülke çapında yayın kuruluşu olan 65 yayınevinin iştirak eteği ve aynı zamanda araştırma merkezlerin yer aldığı Kayseri 2. Kitap Fuarına yoğun ilgi gösterilmenin memnuniyet verici olduğunu belirten Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, imza günlerinin olması ve yazarların okuyucuları ile buluşmasının çok anlamlı olduğunu kaydetti.
Kayserili Yazarların İmza Günleri…
Melikgazi Belediyesinin eğitim ve eğitimcinin dostu gerçekleştirmiş olduğu yatırım ve hizmetler ile kültür ve sanatın adeta merkezi olduğunu hatırlatan Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç “Kayseri Kitap Fuarını gezerek hem yayın evleri sahipleri ile hem de ziyaretçiler ile sohbet etme imkânı buldum. Bu kadar yoğun ilgi gösterilmesinin çok anlamlı olduğunu düşünüyorum. Son yıllarda artık okumaya meraklı ve öğrenme hevesi dolu bir nesil yetişiyor. Sorgulayan ve soran sonuç ta düşünen ve yorum yapan bir nesil toplum dinamiklerini ayakta tutar. Bu açıdan Kayseri Bölge Şehir olarak önemli bir görevi üstenmiştir. Çünkü bu kadar yayın evinin iştirak etmesi Kayseri için bir kazançtır. Kayseri halkı yanında komşu illerden gelen yoğun bir okuyucu kitlesi ile karşılaştım” dedi.
Sürekliliği Önemli
Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, bu tür etkinliklerin sürekli olması için Kayseri belediyeleri olarak üzerlerine düşen görev var ise memnuniyetle yerine getirebileceklerini sözlerine ekledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Başkan Memduh Büyükkılıç; hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 19 Ekim 2015 tarihinde saat 16 45’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Memduh Büyükkılıç; haberi güncellenecektir.

KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  05:56
 • Guneş
  07:41
 • Öğle
  12:43
 • İkindi
  15:10
 • Akşam
  17:25
 • Yatsı
  18:58
Sayfa Başı