Ege Haberleri

EGE

  Başkan Kocaoğlu’ndan gönüllü kent müfettişi olun çağrısı

  Utku BOLULU, (DHA)
  27 Ekim 2011 - 00:00Son Güncelleme : 26 Ekim 2011 - 19:59

  Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Kent Konseyi’nin çalışmalarından memnun olduğunu, ancak daha katılımcı ve aktif olunmasını beklediğini bildirdi. Kocaoğ, İzmirlilerin düşünce ve eleştirilerini kendilerine iletmelerini istedi.

  İZMİR Kent Konseyi’ninn 4. olağan toplantısı Fuar Gençlik Tiyatrosu’nda gerçekleşti. Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, konseyin çalışmalarından memnun olduğunu, ancak daha aktif ve daha katılımcı olunmasını beklediğini bildirdi, şunları söyledi:

  “İzmir’in bütün dinamiklerinin, kentte yaşayanların temsilcilerinin burada yer alması şart. Hemşehrilerimiz düşüncesini, eleştirisini bize yansıtması ve bu kanaldan gelecek öneri projelerin çalışmalarımıza ışık tutması gerekmektedir. Gönüllü kent müfettişi olmanızı istiyoruz. Büyükşehir olarak çok büyük projeler yapıyoruz. Çevre konusunda dünya ile yarışır duruma geliyoruz. Körfez’i yeniden eski yüzülebilir dönemine döndüreceğiz. Ancak, otobüs şoförlerinin davranışları, yamaların yapılmaması, su patlakları gibi konularda büyük eleştiriler alıyoruz. Duyarlı vatandaşların gönüllük esasıyla bize uyarılarda bulunmasını istiyoruz. Büyük işlerin yanında halkın günlük yaşantısını kolaylaştıracak olan, birer birer baktığımızda basit, toplamda büyük sıkıntılar için elinizden gelen desteği vermenizi istiyorum.”

   

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı