DÜZCE HABERLERİ

Başkan Keleş İstiklal Mücadelemizin Kahramanlarını Andı

IHA
27.10.2015 - 13:33Son Güncelleme :
Başkan Keleş İstiklal Mücadelemizin Kahramanlarını Andı
IHA

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 92. yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajında Cumhuriyetimizin kuruluşunun 92. yıldönümünü kutlarken, İstiklal mücadelemizin şanlı kahramanlarını rahmet ve şükranla andı.
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 92. yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Başkan Keleş, "Birlik ve beraberliğimizin büyük bir coşkuyla tezahür ettiği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı birlik ve beraberliğimizi yıkmaya tevessül eden her türlü girişime rağmen bundan 92 yıl önceki aynı birlik ve kardeşlik duygularıyla kutluyoruz. Cumhuriyetimizin kuruluşunun 92. yıldönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile silah arkadaşları başta olmak üzere şehit ve gazilerimizi, İstiklal mücadelemizin şanlı kahramanlarını rahmet ve şükranla anıyorum" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden Başkan Keleş İstiklal Mücadelemizin Kahramanlarını Andı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 13 33’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Keleş İstiklal Mücadelemizin Kahramanlarını Andı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı