DÜZCE HABERLERİ

Başkan Keleş Basınla Bir Araya Geldi

IHA
28.10.2015 - 14:04Son Güncelleme :

BAŞKAN KELEŞ, BASINLA BİR ARADA

IHA

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Düzce’deki yerel yazılı ve görsel basın, ajans mensupları ve ulusal basın temsilcileri ile kahvaltıda bir araya geldi. Başkan Mehmet Keleş, sıcak ve samimi ortamda gerçekleşen kahvaltıda basın mensupları ile sohbet etti ve gündemi değerlendirdi.
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Binef Çiftliğinde basın mensupları ile kahvaltı yaptı. Başkan Yardımcısı Ali Güney, Özel Kalem Müdürü Akif Keleş, Basın Danışmanı İlkay Keleş’in de hazır bulunduğu kahvaltıda sıcak ve samimi bir ortam oluştu. Başkan Keleş, kahvaltıya katılan tüm basın mensupları ile tek tek ilgilendi ve sohbet etti. Başkan Keleş, kahvaltı sonrasında da basın mensuplarının gündeme dair sorularını cevaplandırdı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden Başkan Keleş Basınla Bir Araya Geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 14 04’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Keleş Basınla Bir Araya Geldi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı