KOCAELİ HABERLERİ

Başkan Karaosmanoğlu’ndan Cumhuriyet Bayramı Mesajı

IHA
28.10.2015 - 10:15Son Güncelleme :

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM KARAOSMANOĞLU, CUMHURİYET BAYRAMI NEDENİYLE BİR MESAJ YAYIMLADI.

IHA

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, yayınladığı mesajla Cumhuriyet’in kuruluşunun 92’inci yılını ve Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı
Başkan Karaosmanoğlu mesajında, “Bundan 92 yıl önce büyük kahramanlıklar ve fedakarlıklarla kurduğumuz Cumhuriyetimizi her geçen gün daha ileriye taşıyoruz. Milletin özgür iradesinin yönetime yansıması ile Cumhuriyet ve demokrasimize sahip çıkmak her vatandaşımızın görevidir. 92 yılda ülkemizin geldiği nokta göz kamaştırıcıdır. Türkiye Cumhuriyeti, sosyal hak ve özgürlükler, demokrasi, teknoloji, ekonomi, üretim gibi her alanda dünyanın pek çok ülkesine ve özellikle de bulunduğu coğrafyaya müstesna bir örnek teşkil etmektedir. Tüm alanlarda olduğu gibi yerel yönetim anlamında da dünyaya örnek gösterilen ülkemiz şehirleri; Kocaeli örneğinde olduğu gibi Avrupa kentleri ile yarışır hale gelmiştir. Gelişmiş ekonomisi, güçlü alt yapısı, yetişmiş insan gücüyle geleceğe emin adımlarla ilerleyen Türkiye’mizin bu gelişmesinden rahatsızlık duyan iç ve dış çevreler, terör ve ekonomik oyunlarla ülkemizi bu yoldan alıkoymaya çalışmaktadırlar. Millî birliğimizi koruyarak bütün bu oyunların da üstesinden geleceğiz. Bu vesile ile bütün hemşehrilerimin Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyor, daha nice bayramlara huzur, mutluluk ve sağlıkla ulaşmamızı diliyorum” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kocaeli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kocaeli ilinden Başkan Karaosmanoğlu’ndan Cumhuriyet Bayramı Mesajı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 10 15’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Karaosmanoğlu’ndan Cumhuriyet Bayramı Mesajı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı