KOCAELİ HABERLERİ

Başkan Karaosmanoğlu Lider Öğrencilerle Bir Araya Geldi

IHA
19 Ekim 2015 - 11:52Son Güncelleme : 19 Ekim 2015 - 11:53

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM KARAOSMANOĞLU, GENÇLİK KAMPLARINDA GÖNÜLLÜ ÇALIŞAN LİDER GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ.

IHA

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, gençlik kamplarında gönüllü çalışan lider üniversite öğrencileriyle bir araya geldi.
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Gençlik Hizmetleri Şube Müdürlüğü bünyesinde bulunan gençlik kampları etkinliklerinde gönüllü olarak çalışan ve gençlere liderlik yapan üniversite öğrencileri, ile bir araya geldi.
Yeni eğitim döneminde yapılacak faaliyetler için yapılan etkinlikte konuşan Başkan Karaosmanoğlu, “Umudumuz, geleceğe bakışımız gençlerdir. İmanı, heyecanı, hedefi ve gayesi varsa asıl genç o insandır. Peygamberimizi evinde misafir etmiş 80 yaşında Eyyüb-ül Ensari o yüce büyük insandan duyduğu söz üzerine İstanbul surlarının önüne kadar geliyor ve Anadolu topraklarında şehit oluyor. Allah Resûlü’nün gösterdiği hedef üzerine günlerce aylarca yürüyerek İstanbul surlarının önüne gelen büyük insanı örnek alacağız. Bilgili ve donanımlı olurken başkalarına da faydalı olacağız. Değerlerimize sahip çıkacağız ve çok çalışacağız. Bugünkü imkanların ve gidişatımızın güçlenerek devam etmesi, siz gençlerin güçlü olmasına bağlıdır. Bu gençlik çalışmalarını bunun için yapıyoruz. Sizlerin yetişmesine katkı sağlamayı bir görev edindim. Size bu ülkenin ihtiyacı var. Model genç ve insan olacaksınız. Gençliğimizin bilinçli, bilgili, ahlaklı olmasını istiyorum. Gönlümüz, kitabımız ve istikametimiz bellidir. Ülkemiz insanının ve gençliğinin onurlu bir hayat yaşamasını ve dünyada söz sahibi olmanızı istiyoruz. Buna inanacağız ve bu iradeye bağlı olarak bu ülkenin bayrağını daha güvenli dalgalanmasını gençlerimizle sağlayacağız” diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kocaeli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kocaeli ilinden Başkan Karaosmanoğlu Lider Öğrencilerle Bir Araya Geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 19 Ekim 2015 tarihinde saat 11 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Başkan Karaosmanoğlu Lider Öğrencilerle Bir Araya Geldi haberi güncellenecektir.

  KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Ağustos 2017, Cumartesi
  • İmsak
   04:15
  • Guneş
   06:07
  • Öğle
   13:15
  • İkindi
   17:03
  • Akşam
   20:02
  • Yatsı
   21:39
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı